• Sopocka Akademia Nauk Stosowanych

  Sopocka Akademia Nauk Stosowanych to renomowana uczelnia wyższa, która gwarantuje wysoką jakość kształcenia. Szkoła skupia się na praktycznej nauce i kompleksowym przygotowaniu studentów do przyszłej kariery zawodowej.

  Zobacz realizację
  Loader
  Loader
 • Amber Expo

  Amber Expo to największe w Trójmieście centrum wystawiennicze i konferencyjne. Klient wybrał naszą agencję do realizacji swojego projektu z uwagi na posiadane przez nasz zespół doświadczenie oraz kompetencje. Serwis internetowy stworzyliśmy zgodnie z wymaganiami, wychodząc na przeciw oczekiwaniom.

  Zobacz realizację
  Loader
  Loader
 • Ortograffiti

  Ortograffiti to projekt założony przez jedną z największych firm wydawniczych OPERON. Tworzone przez NOVEO strony internetowe przedstawiają założenia projektu oraz niezbędne informację w zakresie prowadzonej działalności.

  Zobacz realizację
  Loader
  Loader
 • Gdański Ośrodek Sportu

  Gdański Ośrodek Sportu jest instytucją zarządzającą 18 obiektami sportowymi i rekreacyjnymi. Należą do nich stadiony, pływalnie, przystanie czy gdańskie molo. Ponadto GOS przeprowadza liczne projekty mające na celu promocję aktywnych sposobów spędzania wolnego czasu czy zachowań proekologicznych.

  Zobacz realizację
  Loader
  Loader
 • Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu

  Wyższa Szkoła Administracji i Bankowości w Gdyni to jedna z największych uczelni niepublicznych w Polsce. Kształci studentów w zakresie prawa i administracji oraz zarządzania. Klient szukał agencji, która tworzy strony internetowe. W NOVEO pokazaliśmy nasze realizacje i pomysły, co przerodziło się w miłą współpracę.

  Zobacz realizację
  Loader
  Loader
 • Pomorska Biblioteka Pedagogiczna w Słupsku

  Pomorska Biblioteka Pedagogiczna w Słupsku to instytucja o długiej historii udostępniająca czytelnikom bogaty księgozbiór. Zajmuje się także wspomaganiem szkół i placówek edukacyjnych oraz promocją czytelnictwa czy organizowaniem wydarzeń.

  Zobacz realizację
  Loader
  Loader
 • Marek Kamiński

  Znany podróżnik – Marek Kamiński, zdobywca Nagrody Księgi Guinnessa, Filozof, autor wielu ciekawych projektów oraz programów motywacyjno-rozwojowych, zwrócił się do naszej agencji w celu realizacji nowej wersji serwisu internetowego wraz z księgarnią online.

  Zobacz realizację
  Loader
 • Gdańskie Seminarium Duchowne

  Przedstawiamy Państwu zrealizowany serwis internetowy dla Gdańskiego Seminarium Duchownego.

  Zobacz realizację
  Loader
  Loader
 • Astronomy and Science Centre

  Zapraszamy do zapoznania się z kosmicznym serwisem internetowym – Centrum Naukowo Astronomicznego powstającego na Teneryfie.

  Zobacz realizację
  Loader
  Loader
 • English Unlimited

  Zrealizowaliśmy serwis internetowy dla szkoły języków obcych – English Unlimited. W przygotowanym projekcie graficznym uwzględniliśmy elementy UX/UI, które miały usprawnić proces rekrutacyjny oraz uporządkować bardzo szeroką ofertę placówki.

  Zobacz realizację
  Loader
  Loader
Loader
A teraz czas na pierwszy krok

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!

Loader
Zadzwoń do nas
Wycen projekt