Zakres pracy

Web design

Projekt
Graficzny

Design UI/UX

UI / UX
Design

System zarządzania treścia - CMS - Wordpress

System zarządzania
treścią

Responsywność - Responsive Web Design - RWD

Responsive
Web Design

Poprawna walidacja W3C

Walidacja
W3C

Optymalizacja SEO & SEM

Optymalizacja
SEO

Projekt graficzny strony internetowej

UX całego serwisu zbudowany jest o czytelne nagłówki, które mają na celu przyciągnięcie wzroku użytkownika, odpowiednio rozmieszczone przyciski call to action oraz smakowite zdjęcia produktów.

Ścieżka zakupowa w sklepie internetowym

Strona internetowa została tak opracowana by była pełni zintegrowana ze sklepem internetowym, który także zrealizowaliśmy w dla marki Bakal.

Użytkownik nawigując i poznając produkty marki, z każdego poziomu serwisu internetowego, może przejść do karty produktowej i w trzech krokach zrealizować zamówienie. Szybko, sprawnie, smacznie. 

Wersja responsywna serwisu internetowego

Niezależnie od medium i rozdzielczości – strona internetowa, jak i sklep internetowy, umożliwia równie szybkie zapoznanie się z produktem, jego zakup lub odnalezienie inspiracji do smacznego i zdrowego dania bazującego na produktach marki Bakal.

Zainteresowany współpracą?Skontaktuj się z nami

Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Kontakt
Zamów bezpłatną wycenę
Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do nasAdministratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest NOVEO INTERACTIVE z siedzibą w Gdańsku 80-119 ul. Asesora 22 Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce Prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności. W przypadku udzielenia zgód, o których mowa poniżej, cele te zostały określone w formułach tych zgód. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych.

* Pola wymagane
Informacje dotyczące polityki prywatności

Masz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?

Wypełnij formularz

Zostaw nam swój numer

Oddzwonimy do Ciebie w godzinach:
8:00 – 16:00