Zakres pracy

Web design

Projekt
Graficzny

Design UI/UX

UI / UX
Design

System zarządzania treścia - CMS - Wordpress

System zarządzania
treścią

Responsywność - Responsive Web Design - RWD

Responsive
Web Design

Poprawna walidacja W3C

Walidacja
W3C

Optymalizacja SEO & SEM

Optymalizacja
SEO

PROJEKT GRAFICZNY

Zgodnie z sugestią Klienta oprawa graficzna ma surowy, techniczny, jednoznaczny charakter. Całość sugeruje profesjonalne podejście do tematu, co podkreslają także ikonki oznaczające zalety produktów. Styl witryny sklepu koresponduje ze stroną firmową producenta.

SKLEP INTERNETOWY

Produkty na stronie sklepu prezentowane są za pomocą rozbudowanej galerii zdjęć (także z wizualizacją 3D i filmami). Przy zakupie isnieje możliwość wyboru spośród wielu wariantów (wersja, kolor, kontrukcja i inne). Dodatkowo, cena wysyłki uzależniona została od wariantów i kategorii produktów. Sklep posiada także standardowe rozwiązania, takie jak np. wyszukiwarkę, formularze i panel udostępniania na mediach społecznościowych.

WERSJA RESPONSYWNA

Obecnie 60-75% ruchu w Internecie generują urządzenia mobilne, dlatego też przy realizacji sklepu niezbędna stała się wersja responsywna, dostosowyjąca serwis do każdego urządzenia.
Dzięki temu zakupy mogą być dokonane zawsze i wszędzie.

Zainteresowany współpracą?Skontaktuj się z nami

Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Kontakt
Zamów bezpłatną wycenę
Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do nasAdministratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest NOVEO INTERACTIVE z siedzibą w Gdańsku 80-119 ul. Asesora 22 Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce Prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności. W przypadku udzielenia zgód, o których mowa poniżej, cele te zostały określone w formułach tych zgód. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych.

* Pola wymagane
Informacje dotyczące polityki prywatności

Masz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?

Wypełnij formularz

Zostaw nam swój numer

Oddzwonimy do Ciebie w godzinach:
8:00 – 16:00