Zakres pracy

Web design

Projekt
Graficzny

Design UI/UX

UI / UX
Design

System zarządzania treścia - CMS - Wordpress

System zarządzania
treścią

Responsywność - Responsive Web Design - RWD

Responsive
Web Design

Poprawna walidacja W3C

Walidacja
W3C

Optymalizacja SEO & SEM

Optymalizacja
SEO

Baza konferencji i szkoleń

Serwis internetowy Centrum Fitoterapii umożliwia zapoznanie się z bazą szkoleń i konferencji organizowanych przez Labofarm,  z podziałem na województwa w Polsce. Stworzony przez nas serwis internetowy to także obfita baza profili wykładowców oraz galerii z odbytych do tej pory szkoleń.

Szkolenia online

Głównym elementem serwisu jest interaktywny system szkoleń online, który zaprojektowaliśmy, zaprogramowaliśmy i z sukcesem wdrożyliśmy w nowej wersji serwisu Centrum Fitoterapii. Każdy z użytkowników serwisu ma możliwość przeprowadzenia kursu online z zakresu ziołolecznictwa, oraz przeprowadzenie testu online sprawdzającego nabytą wiedzę. Po pozytywnie zakończonym kursie użytkownik otrzymuje wygenerowany specjalnie dla niego certyfikat ukończenia kursu z możliwością pobrania oraz wydruku. Obecnie z kursu skorzystało i ukończyło go blisko 10 000 użytkowników. To dla nas prawdziwy powód do dumy !

Wiedza praktycznie na każdym urządzeniu

Interaktywność zaprojektowanego systemu, jego lekkość oraz skalowalność ma także odniesienie do urządzeń mobilnych. Niezależnie od urządzenia i ekranu z którego korzystamy, serwis Centrum Fitoterapii, dostosowuje swój wygląd i umożliwia korzystanie z wszystkich dostępnych funkcjonalności.

Zainteresowany współpracą?Skontaktuj się z nami

Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Kontakt
Zamów bezpłatną wycenę
Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do nasAdministratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest NOVEO INTERACTIVE z siedzibą w Gdańsku 80-119 ul. Asesora 22 Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce Prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności. W przypadku udzielenia zgód, o których mowa poniżej, cele te zostały określone w formułach tych zgód. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych.

* Pola wymagane
Informacje dotyczące polityki prywatności

Masz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?

Wypełnij formularz

Zostaw nam swój numer

Oddzwonimy do Ciebie w godzinach:
8:00 – 16:00