Zakres pracy

Web design

Projekt
Graficzny

Design UI/UX

UI / UX
Design

System zarządzania treścia - CMS - Wordpress

System zarządzania
treścią

Responsywność - Responsive Web Design - RWD

Responsive
Web Design

Poprawna walidacja W3C

Walidacja
W3C

Optymalizacja SEO & SEM

Optymalizacja
SEO

Cele realizowanego serwisu internetowego

Głównym celem, który mieliśmy zrealizować w ramach podjętego zadania, było wzmocnienie przekazu dotyczącego marki i atutów oferowanych produktów, jako najlepszego wyboru w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowo rolniczym. 

Strona główna oraz jej animowany slider, bez potrzeby wykonywania przez użytkownika dodatkowych akcji, prezentuje zakres oferty oraz jej atuty z łatwymi do zlokalizowania danymi kontaktowymi. 

Łatwość w zarządzaniu treścią

Całość serwisu została, jak zawsze, wyposażona w panel administracyjny CMS, który w łatwy sposób, bez potrzeby znajomości technik programowania, umożliwia pełne zarządzanie serwisem, grafikami, treścią oraz jego strukturą.

Czytelność i łatwa nawigacja

Główny nacisk, który został postawiony w prezentowanej realizacji, zwłaszcza w wersji responsywnej, to szybkość w zdobyciu informacji oraz łatwość w kontakcie przez potencjalnego klienta.  

Dobrze widoczne ikony kontaktu, które jednym kliknięciem umożliwiają zdobycie informacji przez Klienta, tak oczywiste w tym przypadku, nie zawsze są stosowaną dobrą praktyką w realizacji serwisów internetowych – zwłaszcza na urządzenia mobilne. Idąc w kierunku użytkownika, duży nacisk stawiamy, na prostotę i łatwość w nawigacji każdej z realizowanych przez nas stron internetowych. 

Zainteresowany współpracą?Skontaktuj się z nami

Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Kontakt
Zamów bezpłatną wycenę
Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do nasAdministratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest NOVEO INTERACTIVE z siedzibą w Gdańsku 80-119 ul. Asesora 22 Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce Prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności. W przypadku udzielenia zgód, o których mowa poniżej, cele te zostały określone w formułach tych zgód. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych.

* Pola wymagane
Informacje dotyczące polityki prywatności

Masz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?

Wypełnij formularz

Zostaw nam swój numer

Oddzwonimy do Ciebie w godzinach:
8:00 – 16:00