Zakres pracy

Web design

Projekt
Graficzny

Design UI/UX

UI / UX
Design

System zarządzania treścia - CMS - Wordpress

System zarządzania
treścią

Responsywność - Responsive Web Design - RWD

Responsive
Web Design

Poprawna walidacja W3C

Walidacja
W3C

Optymalizacja SEO & SEM

Optymalizacja
SEO

PROJEKT GRAFICZNY

Gdy widzisz ogłoszenie o pracę, to co robisz najpierw? Sprawdzasz stronę pracodawcy. A co jest takiego w serwisie potencjalnego pracodawcy, co zachęci Cię do zgłoszenia swojej kandydatury? Czytelne przedstawienie warunków zatrudnienia, bogata galeria prezentująca warunki pracy i wydarzenia firmowe oraz szybki sposób zgłoszenia swojej sylwetki zawodowej.
Stworzony przez nas projekt graficzny dla dovista.pl został skrojony na miarę efektywnej i efektownej prezentacji tego Klienta. Minimalizm w foncie i kolorach, a z drugiej strony znacząca ekspozycja zdjęć firmy – ta kreacja jest ponadczasowa i zawsze się sprawdza. Dodatkowo, w celu uzyskania wspomnianego przyjaznego wrażenia i uproszczenia prezentacji treści wprowadziliśmy wiele infografik trafnie charakteryzujących konkretne moduły. W ciekawy sposób zaprezentowaliśmy również wieloletnią historię firmy – zastosowaliśmy tu drabinkowy schemat chronologiczny.

STRONA INTERNETOWA

Ważnym elementem strony internetowej jest połączenie jej z systemem rekrutacyjnym erecruiter.pl. Poprzez niego dział rekrutacji Dovisty może szybko skomponować ogłoszenie, które będzie zaciągane do strony, a następnie otrzymać potrzebne informacje od kandydata. Dużym ułatwieniem w aplikowaniu jest dołączony do wszystkich podstron podążający przycisk „Aplikuj” przekierowujący do działu ofert pracy.
Nienachalne animacje są delikatną oprawą dla minimalistycznego projektu graficznego. Natomiast w pierwszoplanowym sliderze, który zajmuje cały ekran, dodaliśmy przycisk z możliwością zobaczenia filmu o Doviście. Wszystko jest klarowne i widoczne jak na dłoni!
Serwis został również zaopatrzony w angielską wersję językową oraz zintegrowany z serwisem Linkedin.

WERSJA RESPONSYWNA

W tym serwisie internetowym aplikować można również z telefonu i każdego innego urządzenia mobilnego. Szanse na pozyskanie jeszcze większej liczby kandydatów do pracy w Doviście zostały pomnożone dzięki wersji RWD strony.
Doznania płynące z użytkowania pozostałych zakładek serwisu na urządzeniach mobilnych są takie same jak w wersji desktopowej.

Zainteresowany współpracą?Skontaktuj się z nami

Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Kontakt
Zamów bezpłatną wycenę
Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do nas



Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest NOVEO INTERACTIVE z siedzibą w Gdańsku 80-119 ul. Asesora 22 Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce Prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności. W przypadku udzielenia zgód, o których mowa poniżej, cele te zostały określone w formułach tych zgód. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych.

* Pola wymagane
Informacje dotyczące polityki prywatności

Masz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?

Wypełnij formularz

Zostaw nam swój numer

Oddzwonimy do Ciebie w godzinach:
8:00 – 16:00