Zakres pracy

Web design

Projekt
Graficzny

Design UI/UX

UI / UX
Design

System zarządzania treścia - CMS - Wordpress

System zarządzania
treścią

Responsywność - Responsive Web Design - RWD

Responsive
Web Design

Poprawna walidacja W3C

Walidacja
W3C

Optymalizacja SEO & SEM

Optymalizacja
SEO

Technologie przyszłości

Główny cel, który stał przed naszym zespołem związany był z prezentacją marki oraz portfolio produktów, tak by w możliwie najskuteczniejszy sposób dotrzeć do grupy potencjalnych klientów.

Efektywny UX to podstawa

Na całość projektu serwisu internetowego składa się przemyślany UX design i komunikacja, której celem było wsparcie przekonania użytkowników serwisów o najwyższej jakości i maszyn, produktów i usług. Zastosowanie infografik oraz subtelnych animacji ma skutecznie wpływać na estetyczne doznania płynące z przeglądania witryny.

Dodatkowo postawiony nacisk na język korzyści prezentowanych treści oraz stale widoczny kontakt ma ułatwić proces decyzyjny związany z nawiązaniem współpracy i kontaktem.

Era mobilności

Serwis internetowy przeglądany w wersji responsywnej na urządzeniach mobilnych i tabletach, również kontynuuje pierwowzór wersji desktopowej serwisu, prezentując w najlepszym świetle dokonania oraz ofertę marki Genicore.

Optymalizacja to podstawa

Każdy serwis, który jest realizowany w naszej agencji jest realizowany zgodnie z wymaganiami W3C i Google i zostaje zoptymalizowany pod kątem wczytywania i jakości w narzędziu GoogleSpeed Insights. Tu serwis w wersji mobilnej osiągnął wynik 89/100 i 99/100 w wersji na komputer.

Zainteresowany współpracą?Skontaktuj się z nami

Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Kontakt
Zamów bezpłatną wycenę
Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do nasAdministratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest NOVEO INTERACTIVE z siedzibą w Gdańsku 80-119 ul. Asesora 22 Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce Prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności. W przypadku udzielenia zgód, o których mowa poniżej, cele te zostały określone w formułach tych zgód. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych.

* Pola wymagane
Informacje dotyczące polityki prywatności

Masz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?

Wypełnij formularz

Zostaw nam swój numer

Oddzwonimy do Ciebie w godzinach:
8:00 – 16:00