Zakres pracy

Web design

Projekt
Graficzny

Design UI/UX

UI / UX
Design

System zarządzania treścia - CMS - Wordpress

System zarządzania
treścią

Responsywność - Responsive Web Design - RWD

Responsive
Web Design

Poprawna walidacja W3C

Walidacja
W3C

Optymalizacja SEO & SEM

Optymalizacja
SEO

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja
Wizualna

Zadbaliśmy o foto i video

Na potrzeby Klienta zrealizowaliśmy film promocyjny będący główną atrakcją strony. Dzięki niemu użytkownik może poznać wnętrza i pracę kliniki Impladent. Stworzyliśmy także całą oprawę zdjęciową obejmującą fotografie lokalu, urządzeń, personelu oraz scen rodzajowych. Przyciągającym uwagę dodatkiem jest także film – wypowiedź Pana Grzegorza Skawińskiego o usługach Impladentu.

PROJEKT GRAFICZNY

Wyszliśmy z założenia, że filmy i zdjęcia zamieszczone na stronie ziemlewski.pl mają angażować 90% uwagi użytkownika. Nie mniej ważne, aczkolwiek przesunięte do kolejnego etapu percepcji, są informacje dotyczące kliniki i oferty. Projekt graficzny serwisu został tak przemyślany by odbiorca poczuł się jakby już był gościem Impladentu, poznawał otoczenie, sprzęt i personel. Ma to duże znaczenie w przypadku usług medycznych, zwłaszcza stomatologii. Podstawowe barwy layoutu to biel i fiolet – kolory identyfikowane z marką. Kilka ikon i dużo powietrza w tej koncepcji sprawiają, że jest ona nieprzegadana i elegancka.

 

W tej realizacji zastosowaliśmy klasyczne rozwiązania, które pozwalają potencjalnym i obecnym pacjentom szybko, łatwo i bezstresowo odnaleźć się w serwisie. Mamy więc standardowe rozwijane menu, ofertę ujętą w formie boksów z wpisami czy cennik w postaci akordeonu. Część zdjęć została wykorzystana do stworzenia efektu paralaxy, co daje dodatkową wartość estetyczną. Wyrazem rozmachu w działalności Impladentu jest zakładka „Media”, w której zamieściliśmy realizacje z wydarzeń, filmy promocyjne i artykuły. Kontakt z kliniką ułatwia podążający widżet „Umów się na wizytę”. Innym ciekawym rozwiązaniem jest loader jako dobrana tematycznie „stomatologiczna” ikona. Kropkę nad „i” stanowią opinie zadowolonych pacjentów, w tym film z wypowiedzią Pana Grzegorza Skawińskiego. 

WERSJA RESPONSYWNA

Dzięki wersji responsywnej wszystkie filmy, zdjęcia i szczegóły oferty są tak samo czytelne i łatwe w odbiorze na każdym urządzeniu mobilnym, jak w wersji desktopowej. Z tego serwisu z powodzeniem można korzystać bez dostępu do dużego monitora, co obecnie jest jednym z naczelnych wymogów użyteczności strony internetowej.

Zainteresowany współpracą?Skontaktuj się z nami

Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Kontakt
Zamów bezpłatną wycenę
Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do nasAdministratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest NOVEO INTERACTIVE z siedzibą w Gdańsku 80-119 ul. Asesora 22 Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce Prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności. W przypadku udzielenia zgód, o których mowa poniżej, cele te zostały określone w formułach tych zgód. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych.

* Pola wymagane
Informacje dotyczące polityki prywatności

Masz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?

Wypełnij formularz

Zostaw nam swój numer

Oddzwonimy do Ciebie w godzinach:
8:00 – 16:00