Zakres pracy

Web design

Projekt
Graficzny

Design UI/UX

UI / UX
Design

System zarządzania treścia - CMS - Wordpress

System zarządzania
treścią

Responsywność - Responsive Web Design - RWD

Responsive
Web Design

Poprawna walidacja W3C

Walidacja
W3C

Optymalizacja SEO & SEM

Optymalizacja
SEO

PROJEKT GRAFICZNY

Jak na zaproszenie przystało, w projekcie graficznym dominującym elementem jest slider z pocztówkowymi zdjęciami gdańskiej starówki. Stare miasto Gdańska pojawia się także w grafice stanowiącej dolną stopkę. Mając na uwadze grupę docelową serwisu zastosowaliśmy typowo „lekarską” kolorystykę – biel, granat, zieleń. Wszystkie funkcjonalności zostały przedstawione w formie kafli informacyjnych i bloków tekstowych – to dobrze przepisana recepta.

STRONA INTERNETOWA

Funkcjonalnością, która została zaprezentowana na pierwszym planie jest licznik dni, godzin i sekund pozostałych do rozpoczęcia kongresu. Ten prosty zabieg dodaje stronie autentyczności.
Serwis internetowy ma jednocześnie kilka funkcji – to zaproszenie, formularz zgłoszeniowy, planer i baza informacji. Zarejestrowanie się na kongres jest bardzo łatwe – ze strony głównej następuje przejście do formularza, a następnie do wyboru sposobu płatności. Dla wygody organizatora Kongresu dodana jest natomiast funkcjonalność wystawiania automatycznych faktur generowanych przed i po dokonaniu płatności oraz wysyłanych do uczestnika.
Innym ważnym elementem serwisu jest moduł „Zgłoś Abstrakt” – poprzez który uczestnicy wydarzenia mogą przesłać materiały merytoryczne. Pozostałe zakładki z menu górnego zostały powtórzone na kaflach dolnej części strony oraz w pasku bocznym każdej z podstron, dzięki czemu nie sposób pominąć ważnych informacji typu lokalizacja czy baza hotelowa.
Pozostałe funkcjonalności to m.in. opcja zapisania się do newslettera czy formularz kontaktowy.

WERSJA RESPONSYWNA

Rejestracja lub zgłoszenie abstraktu z telefonu czy tabletu? Dzięki stworzonej przez nas wersji responsywnej jest to tak samo proste jak i z komputera.

Zainteresowany współpracą?Skontaktuj się z nami

Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Kontakt
Zamów bezpłatną wycenę
Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do nasAdministratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest NOVEO INTERACTIVE z siedzibą w Gdańsku 80-119 ul. Asesora 22 Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce Prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności. W przypadku udzielenia zgód, o których mowa poniżej, cele te zostały określone w formułach tych zgód. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych.

* Pola wymagane
Informacje dotyczące polityki prywatności

Masz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?

Wypełnij formularz

Zostaw nam swój numer

Oddzwonimy do Ciebie w godzinach:
8:00 – 16:00