Zakres pracy

Web design

Projekt
Graficzny

Design UI/UX

UI / UX
Design

System zarządzania treścia - CMS - Wordpress

System zarządzania
treścią

Responsywność - Responsive Web Design - RWD

Responsive
Web Design

Poprawna walidacja W3C

Walidacja
W3C

Optymalizacja SEO & SEM

Optymalizacja
SEO

Serwis wizerunkowo informacyjny

Dla placówki Partnerskiej zrealizowaliśmy serwis internetowy stawiający główny nacisk na walor wizerunkowo – informacyjny, prezentujący markę oraz ofertę dostępu do kredytów hipotecznych i gotówkowych, zarówno dla osób prywatnych jak i firm. Efektem naszych działań jest czytelny, przyjazdy dla oka i łatwy w nawigacji serwis internetowy

Projekt graficzny, UX i CMS

Prace nad serwisem internetowym powierzone naszej agencji miały kompleksowy zakres, zaczynając od opracowania struktury serwisu, przepływu użytkowników, opracowania projektów graficznych wraz z infografikami po zaprogramowanie serwisu, wdrożenie systemu CMS opartego o WordPress oraz optymalizację i wdrożenie.

Zasada dwóch kliknięć
w praktyce

Kolorystyka nawiązuje do identyfikacji wizualnej marki Lendi a zdjęcia i styl treści są dedykowanye grupie docelowej, tak by w możliwie największym stopniu, skupić na zaangażowaniu i identyfikacji użytkownika z treścią i ofertą serwisu.

 

Struktura serwisu została zaprojektowana w taki sposób, aby poprzez maksymalnie dwa kliknięcia zapoznać się z ofertą marki oraz nawiązać kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Dla żyjących w ruchu

Wersja responsywna – kluczowa dla serwisów z branży finansowej, którą użytkownicy w największym stopniu odwiedzają za pomocą urządzeń mobilnych została opracowana tak, aby wszystkie kluczowe elementy nawigacyjne oraz kontaktowe były widoczne z każdego poziomu.

 

Całość serwisu ostatecznie została zoptymalizowana dla narzędzia GoogleSpeed Insights do poziomu 80% dla wersji na komórki urządzenia mobilne i 97% dla wersji komputerowej.

Zainteresowany współpracą?Skontaktuj się z nami

Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Kontakt
Zamów bezpłatną wycenę
Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do nasAdministratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest NOVEO INTERACTIVE z siedzibą w Gdańsku 80-119 ul. Asesora 22 Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce Prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności. W przypadku udzielenia zgód, o których mowa poniżej, cele te zostały określone w formułach tych zgód. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych.

* Pola wymagane
Informacje dotyczące polityki prywatności

Masz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?

Wypełnij formularz

Zostaw nam swój numer

Oddzwonimy do Ciebie w godzinach:
8:00 – 16:00