Zakres pracy

Web design

Projekt
Graficzny

Design UI/UX

UI / UX
Design

System zarządzania treścia - CMS - Wordpress

System zarządzania
treścią

Responsywność - Responsive Web Design - RWD

Responsive
Web Design

Poprawna walidacja W3C

Walidacja
W3C

Cele serwisu internetowego

Cel, a właściwie cele, jak na podróżnika przystało, zostały wskazane podczas pierwszego spotkania dotyczącego założeń realizowanego serwisu internetowego: czyli UX ponad wszystko: nawigacja serwisu internetowego ma być czytelna, sam content możliwe dostępny, czyli prosto do celu – zwłaszcza na urządzeniach mobilnych.

Nie ma rzeczy niemożliwych

W myśl zasady – nie ma rzeczy niemożliwych, staraliśmy się połączyć odwagę w pomysłach zespołu Pana Marka Kamińskiego, łącząc dobre praktyki projektowania wraz z rozwiązaniami technologicznymi, mając na uwadze możliwe proste zarządzanie całym serwisem z poziomu panelu administracyjnego CMS. 

Serwis otrzymał dwupoziomowe menu, podział na projekty w których prezentowane są wszystkie niezbędne informacje, tak aby użytkownik w prosty sposób mógł odnaleźć wszystkie niezbędne informacje.

Struktura każdej z podstron projektów są równolegle stronami typu landing page. Mają one w łatwy sposób, umożliwiać kierowanie użytkowników z innych kanałów promocji: takich jak social media email marketing, czy reklamy kontekstowe.

 

Wersja responsywna serwisu internetowego

Niezależnie od miejsca, niezależnie od typu czytnika, niezależnie od rozdzielczości – serwis zawsze jest dostępny, treści i zdjęcia odpowiednio się skalują i zapraszają do zdobywania świata z Markiem Kamińskim.

Zainteresowany współpracą?Skontaktuj się z nami

Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Kontakt
Zamów bezpłatną wycenę
Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do nasAdministratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest NOVEO INTERACTIVE z siedzibą w Gdańsku 80-119 ul. Asesora 22 Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce Prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności. W przypadku udzielenia zgód, o których mowa poniżej, cele te zostały określone w formułach tych zgód. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych.

* Pola wymagane
Informacje dotyczące polityki prywatności

Masz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?

Wypełnij formularz

Zostaw nam swój numer

Oddzwonimy do Ciebie w godzinach:
8:00 – 16:00