Zakres pracy

Web design

Projekt
Graficzny

Design UI/UX

UI / UX
Design

System zarządzania treścia - CMS - Wordpress

System zarządzania
treścią

Responsywność - Responsive Web Design - RWD

Responsive
Web Design

Poprawna walidacja W3C

Walidacja
W3C

Optymalizacja SEO & SEM

Optymalizacja
SEO

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja
Wizualna

PROJEKT GRAFICZNY

Nowatorskie podejście do przemysłu tworzyw sztucznych, które reprezentuje Klient zostało podkreślone przez nowoczesny design kreacji wizualnej. Techniczny charakter warstwy graficznej osiągnęliśmy m.in. dzięki powtarzającym się liniom o stałym koncie nachylenia, naśladującym ułożenie wykorzystane w logotypie firmy. Wrażenie zostało spotęgowane wprowadzaniem efektu paralaksy następującym na każdej podstronie. To precyzja jest jednym z podstawowych atrybutów MAXFORM S.C., a grafika witryny internetowej ma służyć demonstracji tej cechy.
Dużą rolę w projekcie graficznym odgrywają także zdjęcia – staraliśmy się podkreślić ogromne znaczenie szczegółów dla tej branży.

STRONA INTERNETOWA

Witryna posiada tradycyjne rozwiązania takie jak łatwy dostęp do podstron czy wersje językowe. Wszystko bardzo intuicyjne i przystępne. Niewątpliwym wyjściem naprzeciw użytkownikowi jest podążający formularz kontaktowy oraz wyraźnie zaakcentowanie miejsce pozostawienia numeru telefonu w celu kontaktów handlowych.

WERSJA RESPONSYWNA

Serwis został przygotowany również na potrzeby użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych. Bez względu na rozdzielczość, doznania płynące z użytkowania strony są takie same.

Zainteresowany współpracą?Skontaktuj się z nami

Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Kontakt
Zamów bezpłatną wycenę
Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do nasAdministratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest NOVEO INTERACTIVE z siedzibą w Gdańsku 80-119 ul. Asesora 22 Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce Prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności. W przypadku udzielenia zgód, o których mowa poniżej, cele te zostały określone w formułach tych zgód. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych.

* Pola wymagane
Informacje dotyczące polityki prywatności

Masz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?

Wypełnij formularz

Zostaw nam swój numer

Oddzwonimy do Ciebie w godzinach:
8:00 – 16:00