Zakres pracy

Web design

Projekt
Graficzny

Design UI/UX

UI / UX
Design

System zarządzania treścia - CMS - Wordpress

System zarządzania
treścią

Responsywność - Responsive Web Design - RWD

Responsive
Web Design

Poprawna walidacja W3C

Walidacja
W3C

Optymalizacja SEO & SEM

Optymalizacja
SEO

Projek graficzny serwisu internetowego

Szata graficzna serwisu internetowego utrzymana została w kolorystyce identyfikacji wizualnej Northgate Logistics, zbudowanej na kolorze czarnym z wariacjami szarości w asyście złotych dodatków i akcentów tonalnych. Dzięki temu zestawieniu serwis prezentuje markę i jej ofertę jako pewnik najwyższej jakości współpracy.

Treść w parze z UX

Serwis i jego bogata merytoryka, została otoczona nagłówkami, zdjęciami kontekstowymi oraz infografikami wpływającymi znacząco na czytelność i łatwość w odbiorze prezentowanych treści. Dopełnieniem serwisu internetowego są subtelne animacje podkreślające estetyczny walor realizacji.

Gdy sam serwis internetowy to za mało

Dodatkowo w ramach współpracy nasza agencja opracowała projekty stopek mailowych wraz z realizacją autorskiego systemu oceny pracowników, które korespondują wizualnie z nową szatą graficzną serwisu internetowego.

Era mobilności

W większości przypadków, ruch z urządzeń mobilnych i telefonów komórkowych góruje nad ruchem z komputerów, więc dokładamy wszelkich starań, aby doznania wizualne płynące z wersji responsywnej nie odstawały od tych, które towarzyszą kontaktowi z wersją desktopową serwisu. Również i wersja responsywna serwisu internetowego została wzbogacona i animacje oraz widoczny z każdego poziomu widżet kontaktowy powiązany z formularzem wyceny.

Nowoczesny i estetyczny projekt graficzny połączony z łatwym w zarządzaniu panelem administracyjnym, nie da gwarancji sukcesu bez odpowiedniej optymalizacji wczytywania, zgodnymi z zaleceniami Google. W tym przypadku w dniu wdrożenia serwis internetowy osiągnął poziom 93 punktów na 100 w wersji na komputery oraz 71 w wersji na telefonu komórkowe w narzędziu GoogleSpeed Insights.

 

Zainteresowany współpracą?Skontaktuj się z nami

Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Kontakt
Zamów bezpłatną wycenę
Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do nasAdministratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest NOVEO INTERACTIVE z siedzibą w Gdańsku 80-119 ul. Asesora 22 Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce Prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności. W przypadku udzielenia zgód, o których mowa poniżej, cele te zostały określone w formułach tych zgód. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych.

* Pola wymagane
Informacje dotyczące polityki prywatności

Masz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?

Wypełnij formularz

Zostaw nam swój numer

Oddzwonimy do Ciebie w godzinach:
8:00 – 16:00