Zakres pracy

Web design

Projekt
Graficzny

Design UI/UX

UI / UX
Design

System zarządzania treścia - CMS - Wordpress

System zarządzania
treścią

Responsywność - Responsive Web Design - RWD

Responsive
Web Design

STRONA INTERNETOWA

Strona posiada bardzo rozbudowany system kategorii, oraz wyszukiwania (z auto podpowiedzią). Strona musiała zostać przygotowana do wprowadzenia kilku tysięcy produktów tej firmy.

 

FUNKCJONALNOŚCI

Jedną z bardziej zaawansowanych rzeczy na stronie, jest widok schematów danych części, z możliwością wyodrębnienia poszczególnych elementów.

Klient może w panelu administracyjnym obrysować daną część, wstawiając do niej bezpośredni odnośnik. Zaznaczona część zostaje również podświetlona w tabeli poniżej.

LISTA ORAZ PORÓWNYWARKA

Firma NWeld nie prowadzi sprzedaży, ich produkty można za to dodawać do swojej listy, gdzie mamy możliwość szybkiego zebrania interesujących nas części, dodatkowo jednym kliknięciem, można wygenerować dokument PDF, oraz ściągnąć go na dysk.

Istnieje również porównywarka produktów,  gdzie szybko i łatwo możemy porównywać dane techniczne produktów.

Wersja responsywna

Mimo tego, że strona jest rozbudowana i mieści się na niej wiele produktów, dołożyliśmy wszelkich starań, przy kompresji, aby strona chodziła na urządzeniach mobilnych tak samo szybko co na komputerach.

Zainteresowany współpracą?Skontaktuj się z nami

Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Kontakt
Zamów bezpłatną wycenę
Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do nasAdministratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest NOVEO INTERACTIVE z siedzibą w Gdańsku 80-119 ul. Asesora 22 Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce Prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności. W przypadku udzielenia zgód, o których mowa poniżej, cele te zostały określone w formułach tych zgód. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych.

* Pola wymagane
Informacje dotyczące polityki prywatności

Masz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?

Wypełnij formularz

Zostaw nam swój numer

Oddzwonimy do Ciebie w godzinach:
8:00 – 16:00