Zakres pracy

Web design

Projekt
Graficzny

Design UI/UX

UI / UX
Design

System zarządzania treścia - CMS - Wordpress

System zarządzania
treścią

Responsywność - Responsive Web Design - RWD

Responsive
Web Design

Poprawna walidacja W3C

Walidacja
W3C

Optymalizacja SEO & SEM

Optymalizacja
SEO

Projekt graficzny

Liczy się treść

Czysty, schludny, w biznesowych barwach – tak w skrócie można określić design strony. Istotą tego serwisu są treści – ważne i przydatne informacje o zasadach finansowania, produktach czy pośrednikach – dlatego też duży nacisk położyliśmy na typografię. Tutaj wygląd tekstu jest nie mniej ważny niż pozostałe elementy graficzne, a nawet wysuwa się na prowadzenie. Postawiliśmy więc na przejrzysty font, taki, który łatwo się czyta, o standardowym rozmiarze i kroju. Serwis zaopatrzony jest także w dużą ilość zdjęć, jednakże ich styl i charakter nie angażują odbiorcę – stanowią jedynie wizualne urozmaicenie.

STRONA INTERNETOWA

Projektując serwis internetowy dla PFR zastosowaliśmy proste i znane każdemu użytkownikowi Internetu rozwiązania jak prezentacja oferty z dwupoziomowym zagnieżdżeniem, licznik danych, wybór typu produktów z listy czy formularz kontaktowy, który daje możliowść wysłania zapytania do wybranego pośrednika. Każdy z proponowanych produktów został ujęty w postaci diagramu pokazującego etapy uzyskania finansowania. Istotną częścią serwisu jest strefa dla pośredników, którzy dzięki niej uzyskują dodatkowe informacje. Jest to strefa dostępna po zalogowaniu i umożliwia edycję wybranych danych w ofertach (przypisanych do użytkownika przez administratora) oraz przeglądanie spersonalizowanych informacji/ artykułów.
Treści na stronie zostały dostosowane do wymogów WCAG 2.0 Tym samym serwis jest dostępny możliwie jak największej liczbie użytkowników, wliczając w to osoby niepełnosprawne. Stworzyliśmy także angielską wersję językową strony oraz zaadoptowaliśmy do niej system newslettera zintegrowany z zewnętrznym systemem SALESmanago.

WERSJA RESPONSYWNA

Informacje o zasadach i źródłach finansowania są dostępne dla każdego, kto ma dostęp do Internetu – bez względu na to czy ma do dyspozycji komputer, telefon, tablet czy inne urządzenie mobilne.

Zainteresowany współpracą?Skontaktuj się z nami

Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Kontakt
Zamów bezpłatną wycenę
Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do nasAdministratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest NOVEO INTERACTIVE z siedzibą w Gdańsku 80-119 ul. Asesora 22 Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce Prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności. W przypadku udzielenia zgód, o których mowa poniżej, cele te zostały określone w formułach tych zgód. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych.

* Pola wymagane
Informacje dotyczące polityki prywatności

Masz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?

Wypełnij formularz

Zostaw nam swój numer

Oddzwonimy do Ciebie w godzinach:
8:00 – 16:00