Zakres pracy

Web design

Projekt
Graficzny

Design UI/UX

UI / UX
Design

System zarządzania treścia - CMS - Wordpress

System zarządzania
treścią

Responsywność - Responsive Web Design - RWD

Responsive
Web Design

Poprawna walidacja W3C

Walidacja
W3C

Optymalizacja SEO & SEM

Optymalizacja
SEO

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja
Wizualna

PROJEKT GRAFICZNY

Sklep został osadzony na prostej i czytelnej szacie graficznej. Mając na uwadze fakt, że oferta przeznaczona jest dla pracodawców i pracowników różnych gałęzi przemysłu, którzy mają mocno sprecyzowane potrzeby, ograniczyliśmy do minimum ilość ozdobników czy innych angażujących uwagę elementów graficznych.

 

Ogromna ilość produktów miała także duże znaczenie dla maksymalnego uproszczenia grafiki w kontekście optymalizacji i szybkości wczytywania.
Dominującym kolorem layoutu jest biel i rozbielona szarość, które urozmaiciliśmy zielonym elementami nawiązującymi do logotypu sklepu.

SKLEP INTERNETOWY

Sklep internetowy posiada szeroki zakres funkcjonalny. Realizacja zakupu jest prosta i szybkim, a użytkownik na każdym etapie transakcji otrzymuje za pomocą ikonografik informacje o wartości zakupów, przyznanym rabacie i opłacie za przesyłkę.

Zaprogramowany algorytm nalicza rabaty automatycznie w zależności od kwoty zamówienia koszyka. Dodatkowe funkcjonalności wiążą się m.in. z rozbudowanymi  możliwościami administracyjnymi w panelu CMS oraz automatyzacją działań w obszarze produktów

WERSJA RESPONSYWNA

Dzięki wersji responsywnej sklepu internetowego użytkownicy mogą wygodnie korzystać ze sklepu i dokonywać zakupów nawet na najmniejszym ekranie, a wygląd i układ witryny zawsze dostosuje się do rozmiaru okna urządzenia zachowując wszystkie aspekty funkcjonalne.

 

Zainteresowany współpracą?Skontaktuj się z nami

Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Kontakt
Zamów bezpłatną wycenę
Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do nasAdministratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest NOVEO INTERACTIVE z siedzibą w Gdańsku 80-119 ul. Asesora 22 Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce Prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności. W przypadku udzielenia zgód, o których mowa poniżej, cele te zostały określone w formułach tych zgód. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych.

* Pola wymagane
Informacje dotyczące polityki prywatności

Masz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?

Wypełnij formularz

Zostaw nam swój numer

Oddzwonimy do Ciebie w godzinach:
8:00 – 16:00