Zakres pracy

Web design

Projekt
Graficzny

Design UI/UX

UI / UX
Design

System zarządzania treścia - CMS - Wordpress

System zarządzania
treścią

Responsywność - Responsive Web Design - RWD

Responsive
Web Design

Poprawna walidacja W3C

Walidacja
W3C

Optymalizacja SEO & SEM

Optymalizacja
SEO

SESJA ZDJĘCIOWA

Na potrzeby tej realizacji wykonaliśmy sesję zdjęciową pracowników i lokalu. Dzięki nim strona zyskuje na autentyczności co ma duże znaczenie dla pozyskania nowych klientów oraz celów wizerunkowych. Stylowe, ciekawie zaaranżowanie wnętrza placówki zostały pokazane na starannie dobranych kompozycyjnie fotografiach.

PROJEKT GRAFICZNY

Mimo, że tło projektu graficznego jest białe a font klasycznie czarny, tej realizacji nie brakuje kolorów. A to za sprawą powtarzającego się livetmotivu tęczy – jej kolorowe łuki zostały wplecione w tło i zawartość merytoryczną, jednak bez strat dla czytelności strony. Duże znaczenie layoutucie mają barwne zdjęcia, które zostały rozmieszczone w różnej wielkości kaflach. Kolorowe, tęczowe akcenty wykorzystaliśmy także by uwypuklić część informacji znajdujących się na podstronach lub przeciwnie – zblendować zdjęcia stanowiące banery.

STRONA INTERNETOWA

Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy po wejściu na stronę jest slider, który porusza się nieszablonowo, bo w pionie. W ramach slidera znajdują się aż dwa przyciski CTA, dzięki czemu można bardzo szybko przejść do zasadniczej części serwisu czyli „Zakresu usług”. Poruszanie się po witrynie jest intuicyjnie i zarazem przyjemne dzięki lekkim animacjom i tęczowym kolorom pojawiającym się po najechaniu na kafle. Oprócz tradycyjnych danych teleadresowych w zakładce „Kontakt” dodaliśmy do strony formularz kontaktowy dostosowany do wymogów RODO oraz mapę dojazdu. Serwis internetowy daje duże możliwości konfiguracji układu podstron np. administrator może zmieniać układ kafli tworzących mozaikę na podstronach.
Wynik google speed test w wersji desktopowej wynosi 93%, w wersji na komórki 83%.

WERSJA RESPONSYWNA

Zainteresowany współpracą?Skontaktuj się z nami

Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Kontakt
Zamów bezpłatną wycenę
Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do nasAdministratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest NOVEO INTERACTIVE z siedzibą w Gdańsku 80-119 ul. Asesora 22 Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce Prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności. W przypadku udzielenia zgód, o których mowa poniżej, cele te zostały określone w formułach tych zgód. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych.

* Pola wymagane
Informacje dotyczące polityki prywatności

Masz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?

Wypełnij formularz

Zostaw nam swój numer

Oddzwonimy do Ciebie w godzinach:
8:00 – 16:00