Zakres pracy

Web design

Projekt
Graficzny

Design UI/UX

UI / UX
Design

System zarządzania treścia - CMS - Wordpress

System zarządzania
treścią

Responsywność - Responsive Web Design - RWD

Responsive
Web Design

Poprawna walidacja W3C

Walidacja
W3C

Optymalizacja SEO & SEM

Optymalizacja
SEO

PROJEKT GRAFICZNY

Zgodnie z wymaganiami Klienta projekt graficzny tego serwisu internetowego jest unowocześnioną kontynuacją poprzednich kreacji wizualnych: minimalistyczny, surowy, czysty. Wiele wskaźników przedstawiliśmy w formie infografik oraz tak rozplanowaliśmy przestrzeń by uwaga użytkownika naturalnie podążała za kolejnymi elementami na stronie.

 

W warstwie UI postaraliśmy się by historia firmy, możliwości techniczne i dane liczbowe zostały przedstawione sposób mówiący do Klienta językiem korzyści oraz podnoszący poziom zaufania do Stoczni. Tym samym zachęciliśmy użytkownika do pozostania dłużej na stronie głównej, a co za tym idzie – zgłębienia faktów z życia Remontowej. Z kolei w warstwie UX zwraca uwagę interakcja z użytkownikiem – funkcjonalna i użyteczna, a przy tym przyciągająca i atrakcyjna wizualnie. Na stronie znajduje się łatwy w nawigacji katalog realizacji Klienta, zawierający kilkadziesiąt statków. Karta danej jednostki pływającej obejmuje zwięzłą jej charakterystykę wraz z pogrupowanymi danymi technicznymi oraz zdjęciami.

WERSJA RESPONSYWNA

W wersji responsywnej katalog statków, obszerna historia Stoczni opatrzona mapami i infografikami, jak i pozostałe zakładki serwisu nie tracą żadnego ze swych walorów, czy to estetycznych czy funkcjonalnych.

Zainteresowany współpracą?Skontaktuj się z nami

Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Kontakt
Zamów bezpłatną wycenę
Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do nasAdministratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest NOVEO INTERACTIVE z siedzibą w Gdańsku 80-119 ul. Asesora 22 Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce Prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności. W przypadku udzielenia zgód, o których mowa poniżej, cele te zostały określone w formułach tych zgód. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych.

* Pola wymagane
Informacje dotyczące polityki prywatności

Masz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?

Wypełnij formularz

Zostaw nam swój numer

Oddzwonimy do Ciebie w godzinach:
8:00 – 16:00