Zakres pracy

Web design

Projekt
Graficzny

Design UI/UX

UI / UX
Design

System zarządzania treścia - CMS - Wordpress

System zarządzania
treścią

Responsywność - Responsive Web Design - RWD

Responsive
Web Design

Poprawna walidacja W3C

Walidacja
W3C

Optymalizacja SEO & SEM

Optymalizacja
SEO

PROJEKT GRAFICZNY

Surowa, czysta biel jest kolorem dominującym w projekcie graficznym. Pozostałe barwy, które nawiązują do logotypu Klienta, zostały użyte tylko w minimalnym stopniu. Układ został tak skomponowany by uwaga użytkownika skierowana została głównie na zdjęcia zachęcające do zagłębienia się w „żeglarską” ofertę.

STRONA INTERNETOWA

Na szczególną uwagę zasługuje system rezerwacji rejsów, poprzez który użytkownik może wybrać trasę i termin na preferowanym jachcie oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy. Ten z kolei trafia do administratora celem weryfikacji. W łatwy sposób można również uzyskać informacje dotyczące opisu destynacji – tutaj wprowadziliśmy pomocnicze ikonki charakteryzujące datę, trasę, ilość wolnych miejsc, stopień trudności oraz cenę. Serwis internetowy posiada prezentację szkoleń dla przyszłych skiperów, a zainteresowani żeglarskimi przygodami mogą być na bieżąco ze wspomnieniami i aktualnościami z życia załogi.
Zaprojektowana strona internetowa posiada tradycyjny układ podstron, wersję angielską, a także opcję zapisania się do newslettera i wtyczkę Facebooka.

WERSJA RESPONSYWNA

Każda z funkcjonalności serwisu została tak wdrożona by można było z niej swobodnie korzystać także na telefonie czy tablecie. Wersja responsywna tej strony internetowej jest na pewno niezwykle ważna dla osób aktywnych, dla których żeglarstwo to styl życia.

Zainteresowany współpracą?Skontaktuj się z nami

Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Kontakt
Zamów bezpłatną wycenę
Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do nasAdministratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest NOVEO INTERACTIVE z siedzibą w Gdańsku 80-119 ul. Asesora 22 Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce Prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności. W przypadku udzielenia zgód, o których mowa poniżej, cele te zostały określone w formułach tych zgód. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych.

* Pola wymagane
Informacje dotyczące polityki prywatności

Masz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?

Wypełnij formularz

Zostaw nam swój numer

Oddzwonimy do Ciebie w godzinach:
8:00 – 16:00