Loader

Z miłości do bakalii

Dla jednego z czołowych dystrybutorów Bakalii z całego świata, marki BAKAL, zrealizowaliśmy serwis produktowy mający promować zdrowe i smaczne przekąski wraz możliwością realizacji zakupów online, oraz dostępną dla użytkowników bazą przepisów.

Loader

Smaczny design serwisu www

UX całego serwisu zbudowany jest o czytelne nagłówki, które mają na celu przyciągnięcie wzroku użytkownika, odpowiednio rozmieszczone przyciski call to action oraz smakowite zdjęcia produktów.

Loader

Strona internetowa wraz ze sklepem

Strona internetowa została tak opracowana, by była pełni zintegrowana ze sklepem internetowym, który także zrealizowaliśmy w dla marki Bakal w oparciu o system WordPress oraz WooCommerce.

Użytkownik nawigując i poznając produkty marki, z każdego poziomu serwisu internetowego, może przejść do karty produktowej i w trzech krokach zrealizować zamówienie.

Szybko, sprawnie, smacznie.

Loader

Serwis dostępny na każdym urządzeniu

Niezależnie od medium i rozdzielczości – strona internetowa, jak i sklep internetowy, umożliwia równie szybkie zapoznanie się z produktem, jego zakup lub odnalezienie inspiracji do smacznego i zdrowego dania bazującego na produktach marki Bakal.

Loader
A teraz czas na pierwszy krok

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!

Loader
Elhurt
Poprzednia realizacja
AmberExpo
Następna realizacja
Zadzwoń do nas
Wycen projekt