Sklep internetowy marki Carein, oferuje produkty skierowane są do osób, które troszczą się lub chcą bardziej zadbać o pielęgnację swojej cery oraz chcą wesprzeć procesy fizjologiczne skóry. Wartościami Carein są: odważne działanie, wolność, uwaga na potrzeby Klientów oraz optymizm. Marka Carein wykorzystuje wiedzę, aby uczyć jak wspierać, zamiast walczyć z problemami. Oferują spersonalizowane porady odnośnie zdiagnozowanego problemu. Od wewnątrz i na zewnętrz.

WooCommerce
Programowanie
Interakcje
Projekt graficzny
UX/UI Design
Wordpress
Carein - sklep internetowy - realizacja NOVEO Interactive

Naszym zadaniem w realizacji sklepu internetowego dla marki Carein, było wdrożenie możliwości zakupu subskrypcji oraz połączenie z systemem magazynowym i fakturowym, w celu zautomatyzowania sprzedaży.

Projekt graficzny
UX/UI Design
Interakcje
Interakcja

Zrealizowaliśmy sklep internetowy dla marki Carein w oparciu o WooCommerce

Stworzony przez nas sklep internetowy jest łatwy w obsłudze, prosty i intuicyjny. Wykorzystując najlepsze praktyki zaprojektowana przez nas szata graficzna i UX sklepu prezentuje produkty w sposób podkreślający cele i zalety marki. Wykreowaliśmy spersonalizowany design i motyw, na którym Klientkom zależało. Dopełnienie sklepu internetowego w postaci modułu bloga, wprowadza walor edukacyjny, dzięki czemu Klienci sklepu mogą dokonać trafnego wyboru, co przekłada się na większą sprzedaż.

Interakcje
Programowanie
UX/UI Design
Wordpress
WooCommerce
Interakcje
Responsywność
WooCommerce
Wordpress

Przejrzystość oraz intuicja

Zbudowany przez nas sklep internetowy jest przejrzysty oraz intuicyjny w obsłudze, przy zachowaniu użyteczności. Intuicyjność sklepu internetowego ułatwia nie tylko pracę naszym Klientkom, poprzez zautomatyzowanie sprzedaży i przekłada się na usprawnienie przeglądania produktów przez Klientów.

Efekt

Z myślą o Google

Klientkom zależało na nowoczesności oraz estetyce. Priorytetem była również wysoka pozycja w wyszukiwarce, dlatego od początku zaprojektowaliśmy serwis tak, aby był jak najlepiej zoptymalizowany, co przełożyło się na bardzo dobre parametry SEO i utrzymuje wysoką ekspozycję. Zrealizowany przez nas projekt w pełni odpowiada wymaganiom Klientek. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zadbaliśmy również o szybkość ładowania strony, co gwarantuje, że Klienci postrzegają firmę jako nowoczesną i profesjonalną. Przyczyniło się to do sprawnej i miłej współpracy oraz ostatecznie zadowolenia z efektu.

SEO

PageSpeed Insights

92%

Sprawdzone metody

PageSpeed Insights

83%

Ułatwienia dostępu

PageSpeed Insights

88%

Wydajność

PageSpeed Insights

65%

Loader
A teraz czas na pierwszy krok

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!

Loader
AmberExpo
Poprzednia realizacja
Enspirion
Następna realizacja
Zadzwoń do nas
Wycen projekt