Serwis internetowy
jako katalog produktów

Serwis internetowy, który zlecił nam klient, miał przede wszystkim służyć jako katalog produktów,
oraz baza dla dodatkowych materiałów, takich jak karty techniczne.

Loader

Nie była to prosta realizacja

Strona posiada bardzo rozbudowany system kategorii, oraz wyszukiwania (z auto podpowiedzią). Strona internetowa, którą zrealizowaliśmy, miała w założeniu  w łatwy sposób umożliwiać zarządzanie kilkoma tysiącami produktów marki. Cały serwis oparliśmy o system WordPress wraz z modyfikowanym na potrzeby realizacji systemem WooCommerce, w pracy z którym posiadamy wieloletnie doświadczenie

Loader

Zakres funkcjonalny

Jedną z bardziej zaawansowanych rzeczy na stronie, jest widok schematów danych części, z możliwością wyodrębnienia poszczególnych elementów.

Klient może w panelu administracyjnym obrysować daną część, wstawiając do niej bezpośredni odnośnik. Zaznaczona część zostaje również podświetlona w tabeli poniżej.

Loader

Lista produktowa
porównywarka produktów

Firma NWeld nie prowadzi sprzedaży, ich produkty można za to dodawać do swojej listy, gdzie mamy możliwość szybkiego zebrania interesujących nas części, dodatkowo jednym kliknięciem, można wygenerować dokument PDF, oraz ściągnąć go na dysk.

Istnieje również porównywarka produktów,  gdzie szybko i łatwo możemy porównywać dane techniczne produktów.

Loader

Wersja responsywna

Mimo tego, że strona jest rozbudowana i mieści się na niej wiele produktów, dołożyliśmy wszelkich starań, przy kompresji, aby strona chodziła na urządzeniach mobilnych tak samo szybko co na komputerach.

Loader
Loader
A teraz czas na pierwszy krok

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!

Loader
ToTuArt
Poprzednia realizacja
Następna realizacja
Zadzwoń do nas
Wycen projekt