Loader

Szeroki zakres funkcjonalny

Jednym z podstawowych wymogów było zaprogramowanie stałej, dobowej synchronizacji danych 20 tys. produktów z zewnętrznego systemu sprzedażowego.

Wyzwaniu sprostaliśmy i oddaliśmy skuteczny, funkcjonalny i ubrany w nowy design sklep internetowy o wielu możliwościach.

Sklep internetowy posiada szeroki zakres funkcjonalny. Realizacja zakupu jest prosta i szybkim, a użytkownik na każdym etapie transakcji otrzymuje za pomocą ikonografik informacje o wartości zakupów, przyznanym rabacie i opłacie za przesyłkę.

Zaprogramowany algorytm nalicza rabaty automatycznie w zależności od kwoty zamówienia koszyka.
Dodatkowe funkcjonalności wiążą się m.in. z rozbudowanymi  możliwościami administracyjnymi w panelu CMS oraz automatyzacją działań w obszarze produktów.

Loader

Projekt graficzny
Sklepu internetowego

Sklep został osadzony w prostej i czytelnej szacie graficznej. Mając na uwadze fakt, że oferta przeznaczona jest dla pracodawców i pracowników różnych gałęzi przemysłu, którzy mają mocno sprecyzowane potrzeby, ograniczyliśmy do minimum ilość ozdobników czy innych angażujących uwagę elementów graficznych.

Ogromna ilość produktów miała także duże znaczenie dla maksymalnego uproszczenia grafiki w kontekście optymalizacji i szybkości wczytywania.
Dominującym kolorem layoutu jest biel i rozbielona szarość, które urozmaiciliśmy zielonym elementami nawiązującymi do logotypu sklepu.

Loader

Mobile First

Dzięki wersji responsywnej sklepu internetowego użytkownicy mogą wygodnie korzystać ze sklepu i dokonywać zakupów nawet na najmniejszym ekranie, a wygląd i układ witryny zawsze dostosuje się do rozmiaru okna urządzenia zachowując wszystkie aspekty funkcjonalne.

Loader
A teraz czas na pierwszy krok

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!

Loader
Poprzednia realizacja
Następna realizacja
Zadzwoń do nas
Wycen projekt