Klient oczekiwał kompleksowej realizacji projektu sklepu internetowego dla swojej firmy, z uwzględnieniem aktualnie panujących trendów, wysokiej jakości projektem graficznym oraz przemyślanym UX.

Projekt graficzny
Wordpress
WooCommerce
Interakcja

We współpracy z klientem skupiliśmy się na realizacji projektu sklepu internetowego opartego na platformie WooCommerce.

Zakres prac obejmował: przeprowadzenie spotkań warsztatowych, przygotowanie indywidualnych projektów graficznych, migrację produktów wraz z kontami klientów, programowanie, przygotowanie wersji na telefony komórkowe oraz integracje sklepu z systemem BaseLinker. Cały proces współpracy był oparty na wysokiej jakości wykonania, precyzji oraz ciągłym dążeniu do spełnienia oczekiwań klienta.

Architektura treści
Projekt graficzny

Ulepszone funkcjonalności

Zaimplementowaliśmy dynamiczną wyszukiwarkę, która jest prosta i funkcjonalna oraz umożliwi klientom szybkie odnalezienie produktów i poprawi ich doświadczenie zakupowe. Dodatkowo, wprowadziliśmy możliwość zakupów bez rejestracji konta oraz pełną historię zamówień dla klientów zarejestrowanych. Podjęliśmy działania mające na celu poprawę szybkości ładowania strony, takie jak kompresja obrazów, optymalizacja kodu oraz wyłączenie górnego menu podczas scrollowania, co przyczyniło się do zwiększenia satysfakcji użytkowników z korzystania ze sklepu.

Interakcje
WooCommerce
UX/UI Design
Responsywność
UX/UI Design
Programowanie

Responsywność

Strona internetowa RS Ultimate została zaprojektowana z najwyższą dbałością o responsywność, aby zapewnić użytkownikom optymalne doświadczenie na różnych urządzeniach.

Implementacja dynamicznej wyszukiwarki umożliwia szybkie odnalezienie produktów, co jest kluczowe dla klientów przeglądających ofertę na telefonach i tabletach. Dodatkowo, poprawiliśmy szybkość ładowania strony poprzez kompresję obrazów i optymalizację kodu, co sprawia, że strona działa płynnie i szybko, niezależnie od wielkości ekranu.

Efekt

Współpraca z marką FlexiProject przy realizacji tego projektu zakończyła się sukcesem w postaci zrealizowania serwisu, który w pełni spełnia oczekiwania klienta.

Działania całego zespołu Noveo zaowocowały profesjonalną stroną internetową, spełniającą wszystkie oczekiwania i wymagania. Serwis posiada wielojęzyczność i działa pod 27 wersjami językowymi. Dzięki prostemu interfejsowi do dodawania treści oraz możliwości samodzielnego zarządzania strukturą strony, klient ma pełną kontrolę nad treściami publikowanymi na stronie internetowej, co pozwala na szybką aktualizację informacji i dostosowanie ich do bieżących potrzeb. Dodatkowo, wsparcie techniczne, które dajemy klientowi oraz optymalizacja strony zapewniają bezproblemowe funkcjonowanie i bezpieczeństwo.

Powyższe elementy przyczyniły się do zwiększenia widoczności marki w internecie, lepszej komunikacji z klientami oraz budowy zaufania do firmy.

Loader
A teraz czas na pierwszy krok

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!

Loader
FlexiProject
Poprzednia realizacja
Zadzwoń do nas
Wycen projekt