Teletechnika w zasięgu myszki

Telkom Telmor to ekspert w branży teletechnicznej. Kilkudziesięcioletnia praktyka pozwoliła firmie stać się jednym z liderów w zakresie projektowania i produkcji urządzeń do transmisji sygnałów.

Ich oferta jest bardzo rozbudowana – od anten, wzmacniaczy przez systemy alarmowe, aż po skrzynki telekomunikacyjne.
Tak szeroki asortyment wymagał przejrzystej prezentacji w sklepie internetowym, tak by Klient łatwo i szybko trafił na interesujący go produkt.

Loader

Projekt graficzny
sklepu internetowego

 

Koncepcja graficzna, zgodnie z sugestią Klienta, miała być nienarzucająca się i stanowić jedynie tło do prezentowanego asortymentu. Dlatego też postawiliśmy na bardzo minimalistyczną kolorystykę, która opiera się na trzech barwach: białym, niebieskim – jak większość produktów Klienta, oraz zielonym – dla złamania chłodnej tonacji. Styl witryny współgra z logotypem Klienta i jego stroną firmową.

Loader

Sklep internetowy

Prezentacja każdego produktu opiera się na zdjęciu, opisie i wypunktowaniu podstawowych cech technicznych. Dodatkowo, użytkownik może pobrać kartę katalogową ze szczegółowymi diagramami i parametrami.

Sklep posiada użyteczne rozwiązania jak wyszukiwarka produktów z możliwością wyodrębnienia kategorii czy konto z historią zamówień i panel ostatnio przeglądanych produktów.  Urozmaiceniem witryny jest możliwość przebycia wirtualnej wycieczki po sklepie stacjonarnym Klienta.

Loader

Wersja responsywna

Witryna sklepu płynnie dostosowuje się do rozdzielczości ekranu co pozwala na dotarcie oferty do większej liczby potencjalnych Klientów – również tych, którzy posługują się głównie urządzeniami mobilnymi.

Loader
Loader
A teraz czas na pierwszy krok

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!

Loader
Astronomy and Science Centre
Poprzednia realizacja
Heban Houses
Następna realizacja
Zadzwoń do nas
Wycen projekt