Interaktywna galeria sztuki

Picasso, Chagal, Warhol, Brainwash Mr., Rotella i wiele innych współczesnych twórców zagościło w serwisie ToTuart, który stworzył zespół Noveo Interactive.

Ta realizacja zajmuje wyjątkowe miejsce w naszym dorobku, ponieważ tym razem braliśmy udział w kreowaniu interaktywnych ram dla dzieł sztuki. Jest więc estetycznie, efektownie i z dbałością o graficzno-projektową kompozycję.

A przy tym strona posiada ukryte funkcjonalności niezbędne dla kolekcjonera czy pośrednika w handlu sztuką. Dłużej już chyba nie trzeba zachęcać do odwiedzin witryny ToTuart – zapraszamy do zwiedzania!

Loader

Szata graficzna

Współczesne dzieła otrzymały oprawę w postaci świeżego spojrzenia na design strony. Postawiliśmy na minimalizm, monochromatyczność i czytelność.

Zgodnie z pomysłem Klienta projekt graficzny miał być zarazem „oszczędny w grafikę, jak i bogaty w wyrazie”, a przy tym umożliwiający łatwe uzyskanie niezbędnych informacji o dziele czy warunkach zakupu. Tutaj mniej znaczy więcej!

Loader

Zakres funkcjonalny
galerii internetowej

Funkcjonalnością, która wysuwa się na pierwszy plan podczas użytkowania strony jest szybkie, zaawansowane filtrowanie dzieł wg ich parametrów bez przeładowywania całej strony. Z głównych kategorii wybieramy spośród malarstwa, rzeźby, grafiki, fotografii, ikonografii i rysunku. Kolejno można przeszukiwać dzieła z uwagi na np. autora, technikę wykonania, materiał, tematykę czy gabaryty. Mamy również możliwość zmiany koloru tła po powiększeniu zdjęcia, co jest niezwykłym ułatwieniem w doborze dzieła do preferowanego wystroju. Dodatkowo, ulubione przedmioty mogą zostać wyodrębnione w postaci jednej listy.

Istotną kwestią w funkcjonowaniu interaktywnej galerii jest panel handlowca, który po zalogowaniu może tworzyć własne katalogi / oferty oraz dodawać do nich dzieła. Następnie, dla każdego dzieła dodanego do oferty może przypisać własną cenę i wygenerować pdf do przedstawienia klientowi docelowemu. Istnieje także możliwość rezerwacji dzieła na czas określony przez administratora. Wtedy automatycznie zmieniany jest status dzieła (dostępne / zarezerwowane). Prezentacja sylwetek artystów, opis firmy czy warunki zakupu zostały osadzone w oparciu o tradycyjny schemat funkcjonowania strony.

Loader

Wersja mobilna serwisu

Wreszcie, last but not least, administrator ma możliwość generowania spersonalizowanego dla każdego dzieła certyfikatu w formacie pdf. Tym samym cały cykl funkcjonowania galerii sztuki został zamknięty w jednej witrynie internetowej.

Przeciętny „zwiedzający”, koneser czy handlowiec – każdy użytkownik może swobodnie korzystać z funkcjonalności witryny na dowolnym urządzeniu mobilnym. Zawsze uzyska te same korzyści z jej odwiedzenia.

Loader
Loader
A teraz czas na pierwszy krok

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!

Loader
Gdańskie Seminarium Duchowne
Poprzednia realizacja
NWeld
Następna realizacja
Zadzwoń do nas
Wycen projekt