Podczas warsztatu projektowego, który rozpoczyna cały proces prac nad serwisem internetowym, omówiliśmy dokładnie założenia oraz oczekiwania Klienta.

Projekt graficzny
Wordpress
Responsywność
Programowanie
Interakcja

Dzięki prostemu oraz intuicyjnemu układowi strony internetowej, użytkownicy mogą szybko znaleźć treść i informację na interesujący temat.

Wprowadziliśmy do serwisu dwie wersje językowe, co umożliwia dostęp do informacji zarówno polskojęzycznym użytkownikom, jak i osobom posługującym się innymi językami.

Architektura treści
Projekt graficzny

Migracja treści

Przeprowadziliśmy również operację migracji kilkudziesięciu tysięcy wpisów, aby przenisienie danych na nową platformę było bezproblemowe i niezauważalne dla użytkowników. Do naszych prac należała też migracja kont użytkowników, aby umożliwić Klientom kontynuację korzystania z serwisu bez żadnych utrudnień.

Projekt graficzny
Responsywność
Responsywność
Projekt graficzny
Wordpress

Skuteczna komunikacja

 Wdrożyliśmy również system mailingowy, który umożliwia Klientowi efektywną komunikację z użytkownikami. Dzięki niemu, Klient może dostarczyć istotne informację, aktualności i oferty dotyczące ubezpieczeń i aktów prawnych za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wszystkie nasze pracę i wdrożone interakcje mają na celu zapewnienie użytkownikom łatwego dostępu do informacji.

Efekt

Klientowi zależało, aby strona była przejrzysta i spełniania swoje zadanie jako portal pomocniczy w wyborze odpowiedniego ubezpieczenia.

Dzięki pracy naszego zespołu nad wysoką szybkością wczytywania – użytkownicy serwisu internetowego mogą sprawnie i wygodnie porównać różne oferty ubezpieczeniowe oraz zdobyć wiedzę i zrozumieć, jakie czynniki wpływają na koszty polis. Pełen sukces i zadowolenie.

SEO

PageSpeed Insights

83%

Sprawdzone metody

PageSpeed Insights

100%

Ułatwienia dostępu

PageSpeed Insights

87%

Wydajność

PageSpeed Insights

72%

Loader
A teraz czas na pierwszy krok

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!

Loader
Nowa Tepro
Poprzednia realizacja
Zadzwoń do nas
Wycen projekt