Loader

Dźwigamy projekt

Wiodący producent wiązarów dachowych w Polsce Północnej, firma Complex, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w zakresie realizacji skutecznych serwisów internetowych, zleciła naszej agencji realizację nowej wersji serwisu internetowego dla swojej marki, zajmującej się produkcją i sprzedażą wiązarów dachowych.

Loader

Cele

Głównym celem, który mieliśmy zrealizować w ramach podjętego zadania, było wzmocnienie przekazu dotyczącego marki i atutów oferowanych produktów, jako najlepszego wyboru w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowo rolniczym.
Strona główna oraz jej animowany slider, bez potrzeby wykonywania przez użytkownika dodatkowych akcji, prezentuje zakres oferty oraz jej atuty z łatwymi do zlokalizowania danymi kontaktowymi.

Loader

Czytelność UX i UI

Główny nacisk, który został postawiony w prezentowanej realizacji, zwłaszcza w wersji responsywnej, to szybkość w zdobyciu informacji oraz łatwość w kontakcie przez potencjalnego klienta.

Dobrze widoczne ikony kontaktu, które jednym kliknięciem umożliwiają zdobycie informacji przez Klienta, tak oczywiste w tym przypadku, nie zawsze są stosowaną dobrą praktyką w realizacji serwisów internetowych – zwłaszcza na urządzenia mobilne. Idąc w kierunku użytkownika, duży nacisk stawiamy, na prostotę i łatwość w nawigacji każdej z realizowanych przez nas stron internetowych.

Loader
Loader
A teraz czas na pierwszy krok

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!

Loader
Poprzednia realizacja
Następna realizacja
Zadzwoń do nas
Wycen projekt