Interaktywna realizacja dla grupy ELDRO

Jak wszystkie płaszczyzny działalności grupy pomieścić w jednej witrynie, tak by całość była spójnym, łatwym w odbiorze źródłem informacji o firmie?

Nasza odpowiedź to: interaktywność, czytelne infografiki i zachęcające do pozostania na stronie animacje.

Efektem pracy naszych grafików i webdeveloperów jest witryna będąca interaktywnym pakietem o pojemności: 26 lat działalności oraz setek autorskich rozwiązań technologicznych, budowlanych, serwisowych i biznesowych Grupy ELDRO.

Loader

Szata graficzna serwisu www

Projekt graficzny strony głównej został utrzymany w ciemnej kolorystyce z pomarańczowymi, kontrastowymi elementami. Jest to analogia do jednej z gałęzi działalności Eldro – oświetlenia miejskiego.

W kolejnych podstronach także przeprowadziliśmy graficzną paralelę między tym czym Klient zajmuje się, a tym na co użytkownik natrafi w jego serwisie internetowym. Ta koncepcja rozpoczyna się od strony głównej z animowaną siecią punktów świetlnych, po czym rozciąga się na kolejne moduły projektu graficznego.

Motywem przewodnim aranżacji graficznej jest sześciokąt, który w zależności od potrzeb prezentacji informacji przybiera różne modyfikacje.

Loader

Serwis internetowy

Już od pierwszego kliknięcia w stronę główną użytkownikom prezentuje się niezwykle zajmująca trójwymiarowa mapa punktów połączonych liniami. Struktura podąża za kursorem i jednocześnie pozostaje w ciągłym falowym ruchu. Daje to użytkownikowi wyraźną sugestię, że trafił na stronę firmy z innowacyjnym podejściem do technologii.

Na tym nie koniec jeśli chodzi o interaktywność, bo towarzyszy ona użytkownikowi na każdym kroku zwiedzania serwisu internetowego. Sześciokąt – motyw przewodni – pojawia się jako prezentacja struktury firmy wraz z animacjami. W ten sposób uzyskaliśmy przystępne i łatwe do zapamiętania rozplanowanie rozległego opisu działalności Eldro. Z kolei clou serwisu stanowi rozbudowany heksagon zawierający kompleksowe zagadnienia dotyczące firmy. To interaktywny schemat, poprzez który można przejść niemal do każdego miejsca witryny i zrozumieć filozofię działania firmy. Na bazie motywu przewodniego zostały również stworzone animacje dotyczące historii firmy – rok konkretnego wydarzenia wyłania się w toku ruchów myszką. Pozostałe animacje to m.in. „Eldro w liczbach”.

Rozbudowany content strony został zagospodarowany w zakładkach głównych i wewnętrznych podstronach na zasadzie stopniowania. Wiele z opisów opatrzonych jest grafikami i schematami – zawsze w towarzystwie motywu przewodniego grafiki.
Ułatwieniem w kontakcie jest przycisk „zgłoś awarię” działający na zasadzie standardowego formularza kontaktowego.
Dodatkowo, serwis internetowy posiada cztery wersje językowe i wtyczki do mediów społecznościowych.

Loader

Wersja reponsywna

Na potrzeby użytkowników posługujących się mobilnymi urządzeniami stworzyliśmy wersję RWD strony. Do mniejszych rozdzielczości dostosowane zostały wszystkie animacje i grafiki, tak by doznania płynące z odwiedzin serwisu np. na telefonie pozostały takie same jak na dużym ekranie.

Loader
Loader
A teraz czas na pierwszy krok

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!

Loader
DOVISTA Sp. z o.o.
Poprzednia realizacja
MaxForm
Następna realizacja
Zadzwoń do nas
Wycen projekt