Właściciel marki postawił przed nami zadanie, którego celem miało być stworzenie nowoczesnej i intuicyjnej strony internetowej, która będzie łatwa w zarządzaniu oraz będzie cechowała się dużą elastycznością i możliwie najlepszym UX designem.

Projekt graficzny
Wordpress
Responsywność
Programowanie
Interakcja

Współpraca z klientem w ramach realizacji projektu była oparta na stałej, partnerskiej komunikacji i wspólnym podejmowaniu decyzji dotyczących kluczowych elementów technicznych i funkcjonalnych projektu.

W trakcie realizacji etapu programowania skupiliśmy się na możliwie jak najlepszym odwzorowaniu projektu graficznego na strukturę WordPressa, wykorzystując techniki front-endowe takie jak: HTML, CSS i JS. Zbudowaliśmy hierarchiczną strukturę podstron, optymalizując jednocześnie stronę pod kątem SEO i zapewniając intuicyjną nawigację dla użytkowników.

Architektura treści
Programowanie
Responsywność

Gdy czasami sam WordPress to za mało

W ramach implementacji funkcjonalności wymaganych w projekcie takich jak: dynamiczne prezentacje rozwiązań aplikacji Flexi, multimedialne wsparcie czy integracja z WPML, podjęliśmy wdrożyliśmy niestandardowe rozwiązania PHP oraz technologie front-endowe, w tym JavaScript, tworząc dedykowane rozwiązania, które spełnią oczekiwania klienta. Każda część projektu była starannie testowana i optymalizowana pod kątem wydajności i responsywności, a także zgodności z różnymi przeglądarkami. Wdrożono również odpowiednie zabezpieczenia, takie jak certyfikat SSL.

Responsywność
Programowanie
Wordpress
Wordpress
UX/UI Design
Responsywność

Responsywność

Strona Flexi została zaprojektowana z myślą o pełnej responsywności, co oznacza, że działa płynnie na wszystkich urządzeniach, od komputerów po smartfony i tablety. Dzięki temu użytkownicy mogą wygodnie przeglądać ofertę i korzystać z funkcji strony niezależnie od tego, z jakiego urządzenia korzystają.

Efekt

Współpraca z marką FlexiProject przy realizacji tego projektu zakończyła się sukcesem w postaci zrealizowania serwisu, który w pełni spełnia oczekiwania klienta.

Działania całego zespołu Noveo zaowocowały profesjonalną stroną internetową, spełniającą wszystkie oczekiwania i wymagania. Serwis posiada wielojęzyczność i działa pod 27 wersjami językowymi. Dzięki prostemu interfejsowi do dodawania treści oraz możliwości samodzielnego zarządzania strukturą strony, klient ma pełną kontrolę nad treściami publikowanymi na stronie internetowej, co pozwala na szybką aktualizację informacji i dostosowanie ich do bieżących potrzeb. Dodatkowo, wsparcie techniczne, które dajemy klientowi oraz optymalizacja strony zapewniają bezproblemowe funkcjonowanie i bezpieczeństwo.

Powyższe elementy przyczyniły się do zwiększenia widoczności marki w internecie, lepszej komunikacji z klientami oraz budowy zaufania do firmy.

Loader
A teraz czas na pierwszy krok

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!

Loader
Wiśniewscy.com
Poprzednia realizacja
Zadzwoń do nas
Wycen projekt