Klient zlecił nam stworzenie serwisu wizerunkowo-informacyjnego mającego na celu przedstawić najważniejsze informacje dotyczące wydarzeń rekreacyjno-sportowych na terenie Gdańska a także promować działalność Ośrodka.

Witryna miała posiadać nowoczesną szatę graficzną, być łatwa w obsłudze oraz spełniać standardy dostępności WCAG 2.1.

Interakcje
Programowanie
Projekt graficzny
GOS - strony internetowe - realizacja NOVEO Interactive
Interakcja

Funkcjonalne strony internetowe

Projektując serwis, musieliśmy zadbać o to, by atrakcyjnie prezentował treści, a jednocześnie był czytelny mimo dużej ich ilości. Uzyskaliśmy zamierzone efekty dzięki oszczędnemu, minimalistycznemu designowi pozbawionemu elementów odciągających uwagę użytkownika od contentu.

Udało nam się przez to stworzyć witrynę o wysokim UX.

Responsywność
Projekt graficzny
UX/UI Design
Interakcje
Architektura treści
UX/UI Design
Responsywność

Wygoda obsługi i wydajność

Serwis zbudowaliśmy przy użyciu systemu WordPress, co sprawiło, że jest łatwy w obsłudze. Można go także elastycznie rozbudowywać, a dodawanie podstron poświęconych organizowanym wydarzeniom sportowym jest dla administratorów proste.
Zadbaliśmy o wydajność strony, która mimo dużej ilości treści graficznych wczytuje się bardzo szybko. Jest także zoptymalizowana pod względem SEO, przez co osiąga wysokie pozycje w wyszukiwarkach.

Pełna dostępność

Gdański Ośrodek Sportu jako klient instytucjonalny wymagał od nas spełnienia standardów dostępności WCAG 2.1. By to zrobić, wyszliśmy naprzeciw potrzebom osób niewidomych i słabowidzących. Mogą oni korzystać z możliwości zmiany kontrastu strony i wielkości czcionki, a także używać czytnika stron. Będzie działał bez przeszkód dzięki czytelnej strukturze witryny czy opisom alt.

Czytelna struktura strony sprawia także, że jest dostępna dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Są w stanie wygodnie nawigować w witrynie za pomocą samej myszki lub samej klawiatury.

UX/UI Design
Architektura treści
Programowanie
Efekt

Doskonały wynik

Projekt zrealizowaliśmy terminowo i w pełnym zakresie. Klient był bardzo zadowolony z funkcjonalności strony oraz jej estetyki i zachowania standardów dostępności. Sami zdobyliśmy kolejne doświadczenia w pracy przy witrynach dla instytucji.

SEO

PageSpeed Insights

100%

Sprawdzone metody

PageSpeed Insights

100%

Ułatwienia dostępu

PageSpeed Insights

99%

Wydajność

PageSpeed Insights

89%

Loader
A teraz czas na pierwszy krok

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!

Loader
Adam Borkowski
Poprzednia realizacja
EPEC
Następna realizacja
Zadzwoń do nas
Wycen projekt