UX dla dobrej komunikacji

Serwis realizuje najlepsze praktyki UX, dzięki którym jest wygodny w nawigacji, a treści są łatwo dostępne i czytelnie podane. Oprócz rozwijanego menu zastosowaliśmy pływające menu boczne pozwalające wygodnie poruszać się między podstronami. Umieściliśmy na stronie wyraźne przyciski CTA, aby zwiększyć jej efektywność.

Gdańskie Autobusy i Tramwaje - strony internetowe - realizacja NOVEO Interactive
Wizja

Nowoczesność dobrego designu

Doskonałe UX osiągnęliśmy także dzięki atrakcyjnej szacie graficznej. Prezentuje ona spółkę jako nowoczesną i otwartą na potrzeby swoich klientów. Treści umieściliśmy w wyraźnych, podświetlanych boxach ilustrowanych zdjęciami. Czerwony kolor istotnych elementów strony przyciąga wzrok i aktywizuje użytkownika.

Projekt graficzny
UX/UI Design
Responsywność
Interakcje
Gdańskie Autobusy i Tramwaje - strony internetowe - realizacja NOVEO Interactive
Responsywność
Wordpress

WordPress dla aktualności

Strony internetowe opieramy o WordPress, dzięki czemu są łatwe w obsłudze dla administratorów. System doskonale się sprawdził nawet w serwisie o tak rozbudowanej treści. Dodatkowe funkcjonalności stworzyliśmy przy użyciu technologii PHP, JavaScript i AJAX.

Funkcje blogowe WordPressa pozwala administratorom na wygodne dodawanie aktualności. Było to szczególnie ważne, ponieważ ten dział witryny GAiT jest bardzo rozbudowany, a sama firma stale rekrutuje nowych pracowników.

Pełna dostępność

GAiT jest kolejnym klientem instytucjonalnym, dla którego mieliśmy przyjemność pracować. Jednym z wymagań tego rodzaju klientów jest dostosowanie realizowanych serwisów do standardów dostępności WCAG 2.1.

Wywiązaliśmy się z tego zadania, tworząc intuicyjne pływające menu pozwalające na zmianę wielkości czcionki, kontrastu czy odwrócenie kolorów (realizując przepisy ustawy o dostępności serwisów internetowych). Osoby niewidome z łatwością skorzystają z czytnika stron dzięki czytelnej strukturze witryny i opisom alt. Może być także obsługiwana jedynie za pomocą myszki lub tylko klawiatury.

UX/UI Design
Architektura treści
Efekt

Udana witryna dla dobrej komunikacji

Serwis, który stworzyliśmy, w pełni usatysfakcjonował klienta. Docenił on nowoczesność i funkcjonalność witryny oraz fakt, że w pełni dostosowaliśmy ją do standardów dostępności. Dzięki naszej pracy użytkownicy otrzymali dostęp do wysokiej jakości rozwiązania, za pomocą którego mogą wygodnie dotrzeć do potrzebnych informacji.

SEO

PageSpeed Insights

100%

Sprawdzone metody

PageSpeed Insights

92%

Ułatwienia dostępu

PageSpeed Insights

91%

Wydajność

PageSpeed Insights

73%

Loader
A teraz czas na pierwszy krok

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!

Loader
Elhurt
Poprzednia realizacja
Adam Borkowski
Następna realizacja
Zadzwoń do nas
Wycen projekt