Nowoczesny serwis dla gabinetów stomatologicznych

Strona internetowa, którą zrealizowaliśmy miała nie tylko prezentować kompleksową ofertę – jak klasyczny serwis usług medycznych, ale przede wszystkim być wyrazem 20 letniego doświadczenia popartego tysiącami udanych zabiegów i zadowolonych pacjentów. Dla naszego Klienta ważne było również ukazanie nowoczesnego podejścia do leczenia.
Postawiliśmy więc na mocne akcenty w postaci filmów i zdjęć prezentujących innowacyjne zaplecze kliniki oraz ikonografik i animacji.

Loader

Użytkowników najlepiej angażuje video

 

Na potrzeby Klienta zrealizowaliśmy film promocyjny będący motorem napędowym strony internetowej. Dzięki niemu użytkownik może poznać wnętrza i pracę kliniki Impladent.

Stworzyliśmy także całą oprawę zdjęciową obejmującą fotografie lokalu, urządzeń, personelu oraz scen rodzajowych. Przyciągającym uwagę dodatkiem jest także film – wypowiedź Pana Grzegorza Skawińskiego o usługach Impladentu.

.

Loader

Projekt graficzny serwisu internetowego

Podczas projektowania, wyszliśmy z założenia, że filmy i zdjęcia zamieszczone na stronie ziemlewski.pl mają angażować 90% uwagi użytkownika. Nie mniej ważne, aczkolwiek przesunięte do kolejnego etapu percepcji, są informacje dotyczące kliniki i oferty. Projekt graficzny serwisu został tak przemyślany by odbiorca poczuł się jakby już był gościem Impladentu, poznawał otoczenie, sprzęt i personel. Ma to duże znaczenie w przypadku usług medycznych, zwłaszcza stomatologii. Podstawowe barwy layoutu to biel i fiolet – kolory identyfikowane z marką. Kilka ikon i dużo powietrza w tej koncepcji sprawiają, że jest ona nieprzegadana i elegancka

Loader

UX serwisu oraz jego struktura

W tej realizacji zastosowaliśmy klasyczne rozwiązania, które pozwalają potencjalnym i obecnym pacjentom szybko, łatwo i bezstresowo odnaleźć się w serwisie. Mamy więc standardowe rozwijane menu, ofertę ujętą w formie boksów z wpisami czy cennik w postaci akordeonu. Część zdjęć została wykorzystana do stworzenia efektu paralaxy, co daje dodatkową wartość estetyczną.

Wyrazem rozmachu w działalności Impladentu jest zakładka „Media”, w której zamieściliśmy realizacje z wydarzeń, filmy promocyjne i artykuły.

Kontakt z kliniką ułatwia podążający widżet „Umów się na wizytę”. Innym ciekawym rozwiązaniem jest loader jako dobrana tematycznie „stomatologiczna” ikona. Kropkę nad „i” stanowią opinie zadowolonych pacjentów, w tym film z wypowiedzią Pana Grzegorza Skawińskiego

Loader

Mobile is a king

Dzięki wersji responsywnej wszystkie filmy, zdjęcia i szczegóły oferty są tak samo czytelne i łatwe w odbiorze na każdym urządzeniu mobilnym, jak w wersji desktopowej. Z tego serwisu z powodzeniem można korzystać bez dostępu do dużego monitora, co obecnie jest jednym z naczelnych wymogów użyteczności strony internetowej.

Loader
A teraz czas na pierwszy krok

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!

Loader
Sailing Factory
Poprzednia realizacja
Następna realizacja
Zadzwoń do nas
Wycen projekt