Redakcja oferuje autorską metodę pomocy naukowej, która jest przeznaczona dla uczniów szkół podstawowych oraz jest strategią dla nauczycieli do skutecznej edukacji. Serwis internetowy przedstawia założenia projektu oraz niezbędne informację w zakresie wprowadzenia metody do szkół.

Programowanie
Interakcje
Projekt graficzny
UX/UI Design
Wordpress
Ortograffiti - strony internetowe - realizacja NOVEO Interactive

Klientowi zależało na przejrzystej i nowoczesnej szacie graficznej, pasującej do serwisu internetowego marki OPERON. W czytelny sposób mieliśmy przedstawić metodę i zastosowanie sposobu przynoszącej rezultaty edukacji.

UX/UI Design
Architektura treści
Interakcja

Stworzony przez nasz zespół serwis wizerunkowo – edukacyjny jest oparty na systemie WordPress

Charakteryzuje się łatwością w obsłudze oraz podkreśleniu atutów marki. Zaprojektowaliśmy spersonalizowaną szatę graficzną, która miała podkreślać tematykę podręczników i wydawnictwa.

Interakcje
Programowanie
UX/UI Design
Wordpress
Interakcje
Responsywność
Wordpress
UX/UI Design

Czytelność i przyjazność

Pracę nad strukturą oraz designem opieraliśmy na słowach czytelność i przyjaźń. Pozwoliło to nam na stworzenie platformy wizerunkowo – edukacyjnej idealnej dla nauczycieli. Kolorystyka strony internetowej odgrywa ważną rolę w odbiorze przez Klientów. Przy tym projekcie skupiliśmy się na kolorach w nowoczesny i nieszablonowy sposób, co jest odbierane bardzo pozytywnie przez Klientów.

Efekt

Klientom zależało na czytelnym projekcie oraz kolorowych grafikach.

W efekcie pracy, Ortograffiti dopełnia wizualnie serwis wydawnictwa OPERON co było kluczowe w zleceniu. Priorytetem był szybki czas ładowania strony internetowej, dzięki czemu odwiedzający postrzegają markę jako profesjonalną i nowatorską. Optymalizacja SEO, którą przeprowadziliśmy pomaga serwisowi być na wysokiej pozycji w wyszukiwarkach, co pomaga dotrzeć do większego grona odbiorców nowatorskiej metody.

 

SEO

PageSpeed Insights

92%

Sprawdzone metody

PageSpeed Insights

92%

Ułatwienia dostępu

PageSpeed Insights

96%

Wydajność

PageSpeed Insights

78%

Nasza praca przyczyniła się do przyjaznej współpracy oraz przekonaniu, że wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszym Klientom, my zdobyliśmy kluczowe do dalszych projektów doświadczenie.

Loader
A teraz czas na pierwszy krok

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!

Loader
Silny&Salamon
Poprzednia realizacja
Elhurt
Następna realizacja
Zadzwoń do nas
Wycen projekt