Loader

Interaktywne wsparcie w rozwoju

Przystępując do tworzenia tego serwisu internetowego mieliśmy jasno sprecyzowany cel: przyjazna i zarazem profesjonalna w odbiorze strona prezentująca produkty, zasady i dostępność finansowania. Strona, gdzie najważniejsze dla użytkownika są treści. Ważnym punktem tej realizacji jest także Strefa Pośrednika oraz dostosowanie treści do wymogów WCAG 2.0. Działalność PFR zwieńczy galeria sukcesów – pomocna przy podejmowaniu decyzji o właśnie tym źródle finansowania.

Loader

Liczy się treść

Czysty, schludny, w biznesowych barwach – tak w skrócie można określić design strony. Istotą tego serwisu są treści – ważne i przydatne informacje o zasadach finansowania, produktach czy pośrednikach – dlatego też duży nacisk położyliśmy na typografię.

Tutaj wygląd tekstu jest nie mniej ważny niż pozostałe elementy graficzne, a nawet wysuwa się na prowadzenie. Postawiliśmy więc na przejrzysty font, taki, który łatwo się czyta, o standardowym rozmiarze i kroju.

Serwis zaopatrzony jest także w dużą ilość zdjęć, jednakże ich styl i charakter nie angażują odbiorcę – stanowią jedynie wizualne urozmaicenie.

Loader

Funkcjonalność i dostępność

Projektując serwis internetowy dla PFR zastosowaliśmy proste i znane każdemu użytkownikowi Internetu rozwiązania jak prezentacja oferty z dwupoziomowym zagnieżdżeniem, licznik danych, wybór typu produktów z listy czy formularz kontaktowy, który daje możliowść wysłania zapytania do wybranego pośrednika. Każdy z proponowanych produktów został ujęty w postaci diagramu pokazującego etapy uzyskania finansowania. Istotną częścią serwisu jest strefa dla pośredników, którzy dzięki niej uzyskują dodatkowe informacje.

Jest to strefa dostępna po zalogowaniu i umożliwia edycję wybranych danych w ofertach (przypisanych do użytkownika przez administratora) oraz przeglądanie spersonalizowanych informacji/ artykułów.

Treści na stronie zostały dostosowane do wymogów WCAG 2.0 Tym samym serwis jest dostępny możliwie jak największej liczbie użytkowników, wliczając w to osoby niepełnosprawne. Stworzyliśmy także angielską wersję językową strony oraz zaadoptowaliśmy do niej system newslettera zintegrowany z zewnętrznym systemem SALESmanago.

Loader

Dostępność z każdego urządzenia

Informacje o zasadach i źródłach finansowania są dostępne dla każdego, kto ma dostęp do Internetu – bez względu na to czy ma do dyspozycji komputer, telefon, tablet czy inne urządzenie mobilne.

Loader
A teraz czas na pierwszy krok

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!

Loader
NWeld
Poprzednia realizacja
Dietetyk Maja Lewandowska
Następna realizacja
Zadzwoń do nas
Wycen projekt