Serwis internetowy dla Urzędu Gminy

Nasz zakres prac obejmował: opracowanie architektury serwisu i zaprojektowanie serwisu przyjaznego Stworzony przez naszą agencję serwis internetowy dla Urzędu Gminy Wejherowo, miał mieć charakter informacyjno – archiwalny, przystępny i czytelny dla każdego użytkownika, a jednocześnie zapewniający szybki dostęp do aktualności i dużej liczby przydanych informacji., stworzenie projektu graficznego, wdrożenia kalendarza imprez, systemu CMS WordPress, optymalizację oraz szkolenie, które pozwoli w pełni zarządzać serwisem.

Loader

Zakres funkcjonalny serwisu internetowego

Serwis został zaprojektowany tak, aby w sposób wygodny i przejrzysty pomieścił dużą ilość informacji oraz aktualności, które miały się na nim znaleźć, dlatego zastosowaliśmy tu wiele elementów mających na celu uporządkowanie tych treści. Serwis składa się również z dużej ilości odniesień zewnętrznych, które również musiały zostać umieszczone w sposób pasujący do ogólnego projektu strony.

Loader

Wersja responsywna serwisu www

W ramach naszych usług, została również przygotowana w pełni responsywna wersja mobilna, która daje takie same możliwości w pozyskiwaniu pożądanych informacji, równocześnie odpowiednia optymalizacja pozwala na swobodne przeglądanie serwisu na urządzeniach mobilnych.

Loader
Loader
A teraz czas na pierwszy krok

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!

Loader
MaxForm
Poprzednia realizacja
English Unlimited
Następna realizacja
Zadzwoń do nas
Wycen projekt