Klient oczekiwał od nas stworzenia kompleksowego serwisu internetowego dla jego firmy,
który będzie nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale także funkcjonalny i łatwy w zarządzaniu.

Projekt graficzny
Wordpress
Responsywność
Programowanie
Interakcja

Współpraca z klientem była oparta o wzajemne zaufanie i składała się z kilku kluczowych etapów. Proces obejmował zrozumienie potrzeb biznesowych klienta, wypracowanie spersonalizowanych rozwiązań oraz ścisłe dopasowanie projektu do strategii rozwoju marki.

W pierwszej fazie projektu skupiliśmy się na stworzeniu portalu informacyjnego dotyczącego sprzedaży nieruchomości w oparciu o system WordPress. Wykorzystaliśmy do tego standardowe pola Advanced Custom Fields (ACF), co pozwoliło nam łatwo dostosować strukturę strony do potrzeb klienta. Dodatkowo, zintegrowaliśmy dedykowane pole pod prezentację filmu, aby wzbogacić treści i zwiększyć atrakcyjność serwisu.

Kolejnym istotnym działaniem było połączenie strony z systemem ofertowym klienta – Esti CRM. Integracja ta umożliwiła użytkownikom przeglądanie bieżących ofert nieruchomości oraz kontakt z handlowcami bezpośrednio z poziomu serwisu internetowego. Skupiliśmy się na zapewnieniu płynnej interakcji między systemami oraz na optymalizacji wydajności, aby użytkownicy mieli szybki dostęp do potrzebnych informacji.

Architektura treści
Projekt graficzny
Programowanie

Efektywne zarządzanie treścią

W trakcie programowania serwisu internetowego skoncentrowaliśmy się na personalizacji panelu CMS, opartego o system WordPress, tak aby zapewnić prostotę zarządzania treściami. Dodatkowo, zadbaliśmy o responsywność strony oraz optymalizację wyświetlania w różnych przeglądarkach, co przyczyniło się do zwiększenia użyteczności i atrakcyjności serwisu dla użytkowników. Dodatkowo wdrożyliśmy system pobierania i aktualizacji ofert nieruchomości z Esti CRM, co było kolejnym ważnym etapem projektu. Zaimplementowaliśmy również system oparty o tokeny API, umożliwiając dynamiczne prezentowanie aktualnych ofert na stronie internetowej.

Responsywność
Wordpress
Programowanie
Programowanie
Interakcje

Mobilność kluczem dobrej strony internetowej

Strona internetowa Wiśniewscy.com została zaprojektowana z myślą o pełnej responsywności, co jest istotnym elementem dla grupy docelowej biura nieruchomości.

Dzięki responsywnemu designowi, potencjalni klienci mogą wygodnie przeglądać oferty nieruchomości oraz korzystać z funkcji strony na różnych urządzeniach, w tym smartfonach i tabletach. To pozwala klientom szybko i łatwo znaleźć interesujące ich oferty oraz skontaktować się z zespołem ekspertów, niezależnie od miejsca i czasu.

Efekt

Efektem naszych działań był nowoczesny, funkcjonalny i atrakcyjny serwis internetowy, dedykowany sprzedaży nieruchomości.

W ramach projektu opracowaliśmy dedykowane projekty graficzne serwisu, uwzględniając wszystkie istotne elementy, takie jak strona główna, sekcje o firmie, zespole, blogu, kontaktu oraz widoki nieruchomości z uwzględnieniem trzech serii zmian. Nasze profesjonalne i kompleksowe podejście, przyczyniło się do tego, że serwis nie tylko spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i wydajności, ale także zapewnia użytkownikom komfort korzystania oraz zaufanie do marki.

Loader
A teraz czas na pierwszy krok

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!

Loader
BeInsured
Poprzednia realizacja
FlexiProject
Następna realizacja
Zadzwoń do nas
Wycen projekt