Zakres pracy

Web design

Projekt
Graficzny

Design UI/UX

UI / UX
Design

System zarządzania treścia - CMS - Wordpress

System zarządzania
treścią

Responsywność - Responsive Web Design - RWD

Responsive
Web Design

Poprawna walidacja W3C

Walidacja
W3C

Optymalizacja SEO & SEM

Optymalizacja
SEO

PROJEKT GRAFICZNY

Koncepcja graficzna, zgodnie z sugestią Klienta, miała być nienarzucająca się i stanowić jedynie tło do prezentowanego asortymentu. Dlatego też postawiliśmy na bardzo minimalistyczną kolorystykę, która opiera się na trzech barwach: białym, niebieskim – jak większość produktów Klienta, oraz zielonym – dla złamania chłodnej tonacji. Styl witryny współgra z logotypem Klienta i jego stroną firmową.

SKLEP INTERNETOWY

Prezentacja każdego produktu opiera się na zdjęciu, opisie i wypunktowaniu podstawowych cech technicznych. Dodatkowo, użytkownik może pobrać kartę katalogową ze szczegółowymi diagramami i parametrami.

Sklep posiada użyteczne rozwiązania jak wyszukiwarka produktów z możliwością wyodrębnienia kategorii czy konto z historią zamówień i panel ostatnio przeglądanych produktów.  Urozmaiceniem witryny jest możliwość przebycia wirtualnej wycieczki po sklepie stacjonarnym Klienta.

WERSJA RESPONSYWNA

Witryna sklepu płynnie dostosowuje się do rozdzielczości ekranu co pozwala na dotarcie oferty do większej liczby potencjalnych Klientów – również tych, którzy posługują się głównie urządzeniami mobilnymi.

Zainteresowany współpracą?Skontaktuj się z nami

Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Kontakt
Zamów bezpłatną wycenę
Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do nasAdministratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest NOVEO INTERACTIVE z siedzibą w Gdańsku 80-119 ul. Asesora 22 Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce Prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności. W przypadku udzielenia zgód, o których mowa poniżej, cele te zostały określone w formułach tych zgód. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych.

* Pola wymagane
Informacje dotyczące polityki prywatności

Masz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?

Wypełnij formularz

Zostaw nam swój numer

Oddzwonimy do Ciebie w godzinach:
8:00 – 16:00