Zakres pracy

Web design

Projekt
Graficzny

Design UI/UX

UI / UX
Design

System zarządzania treścia - CMS - Wordpress

System zarządzania
treścią

Responsywność - Responsive Web Design - RWD

Responsive
Web Design

Poprawna walidacja W3C

Walidacja
W3C

Optymalizacja SEO & SEM

Optymalizacja
SEO

PROJEKT GRAFICZNY

Współczesne dzieła otrzymały oprawę w postaci świeżego spojrzenia na design strony. Postawiliśmy na minimalizm, monochromatyczność i czytelność. Zgodnie z pomysłem Klienta projekt graficzny miał być zarazem „oszczędny w grafikę, jak i bogaty w wyrazie”, a przy tym umożliwiający łatwe uzyskanie niezbędnych informacji o dziele czy warunkach zakupu. Tutaj mniej znaczy więcej!

STRONA INTERNETOWA

Funkcjonalnością, która wysuwa się na pierwszy plan podczas użytkowania strony jest szybkie, zaawansowane filtrowanie dzieł wg ich parametrów bez przeładowywania całej strony. Z głównych kategorii wybieramy spośród malarstwa, rzeźby, grafiki, fotografii, ikonografii i rysunku. Kolejno można przeszukiwać dzieła z uwagi na np. autora, technikę wykonania, materiał, tematykę czy gabaryty. Mamy również możliwość zmiany koloru tła po powiększeniu zdjęcia, co jest niezwykłym ułatwieniem w doborze dzieła do preferowanego wystroju. Dodatkowo, ulubione przedmioty mogą zostać wyodrębnione w postaci jednej listy.
Istotną kwestią w funkcjonowaniu interaktywnej galerii jest panel handlowca, który po zalogowaniu może tworzyć własne katalogi / oferty oraz dodawać do nich dzieła. Następnie, dla każdego dzieła dodanego do oferty może przypisać własną cenę i wygenerować pdf do przedstawienia klientowi docelowemu. Istnieje także możliwość rezerwacji dzieła na czas określony przez administratora. Wtedy automatycznie zmieniany jest status dzieła (dostępne / zarezerwowane). Prezentacja sylwetek artystów, opis firmy czy warunki zakupu zostały osadzone w oparciu o tradycyjny schemat funkcjonowania strony.
Wreszcie, last but not least, administrator ma możliwość generowania spersonalizowanego dla każdego dzieła certyfikatu w formacie pdf. Tym samym cały cykl funkcjonowania galerii sztuki został zamknięty w jednej witrynie internetowej.

WERSJA RESPONSYWNA

Przeciętny „zwiedzający”, koneser czy handlowiec – każdy użytkownik może swobodnie korzystać z funkcjonalności witryny na dowolnym urządzeniu mobilnym. Zawsze uzyska te same korzyści z jej odwiedzenia.

Zainteresowany współpracą?Skontaktuj się z nami

Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Kontakt
Zamów bezpłatną wycenę
Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do nasAdministratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest NOVEO INTERACTIVE z siedzibą w Gdańsku 80-119 ul. Asesora 22 Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce Prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności. W przypadku udzielenia zgód, o których mowa poniżej, cele te zostały określone w formułach tych zgód. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych.

* Pola wymagane
Informacje dotyczące polityki prywatności

Masz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?

Wypełnij formularz

Zostaw nam swój numer

Oddzwonimy do Ciebie w godzinach:
8:00 – 16:00