Zakres pracy

Web design

Projekt
Graficzny

Design UI/UX

UI / UX
Design

System zarządzania treścia - CMS - Wordpress

System zarządzania
treścią

Responsywność - Responsive Web Design - RWD

Responsive
Web Design

Poprawna walidacja W3C

Walidacja
W3C

Optymalizacja SEO & SEM

Optymalizacja
SEO

PROJEKT GRAFICZNY

Kolor znaczy smak

Koncepcja graficzna została oparta na wyrazistych odcieniach czerwieni, czerni, pomarańczu, żółci – ten zabieg ma uwypuklić zdecydowane i ostre smaki oferowanych dań. Został on jeszcze spotęgowany przez podzielenie strony na kontrastowe strefy kolorystyczne. Użyty w layoucie font nawiązuje do stylistyki prezentowanej na opakowaniach

STRONA INTERNETOWA

Zgodnie z życzeniem Klienta, serwis internetowy jest przystępnym, czytelnym katalogiem produktów. By wyróżnić ich smaki zastosowaliśmy zmienne kolory tła w zależności od wyboru wariantu dania. Aby podkreślić wiarygodność producenta strona została wzbogacona zakładki takie jak „About”, „FAQ” czy informacje związane z biciem rekordu Guinnessa. Dodatkowo, wyposażyliśmy serwis w wyszukiwarkę produktów, formularz kontaktowy i zintegrowaliśmy go z social media.

WERSJA RESPONSYWNA

Przeglądanie katalogu produktów na urządzeniu mobilnym nie traci nic z funkcjonalności czy wizualnego przekazu w porównaniu do wersji desktopowej.

Zainteresowany współpracą?Skontaktuj się z nami

Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Kontakt
Zamów bezpłatną wycenę
Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do nasAdministratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest NOVEO INTERACTIVE z siedzibą w Gdańsku 80-119 ul. Asesora 22 Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce Prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności. W przypadku udzielenia zgód, o których mowa poniżej, cele te zostały określone w formułach tych zgód. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych.

* Pola wymagane
Informacje dotyczące polityki prywatności

Masz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?

Wypełnij formularz

Zostaw nam swój numer

Oddzwonimy do Ciebie w godzinach:
8:00 – 16:00