Zakres pracy

Web design

Projekt
Graficzny

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja
Wizualna

LOGO

Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku zwrócił się do nas z propozycją odświeżenia dotychczasowego logotypu. Warunkiem było zachowanie kluczowych cech dotychczasowego wzoru – symbolu strzałki wkomponowanej po prawej stronie napisu, oraz kolorystyki – odcieni granatu. Podjelismy to wyzwanie i stworzyliśmy nowoczesne logo, które koncepcyjnie i kolorystycznie koresponduje z dotychczasowym znakiem WUP. Charakterystyczne cechy pierwowzoru powiązaliśmy z aktualnymi trendami obowiązującymi w designie znaków firmowych.

Elementy identyfikacji wizualnej

Wszystkie stworzone przez nas elementy identyfikacji wizualnej zawierają powtórzenie głównego motywu znajdującego się w logo. Na tej bazie powstał pattern w romby dodający poszczególnym elementom dynamizmu i stanowiący element wyróżniający dla poszczególnych komponentów CI.
Zwielokrotnienie wzoru daje wrażenie przestrzennej konstrukcji – w zamyśle ma być to alegoria do budowania szczebli kariery i sieci networkingowej. Zachowaliśmy kolorystykę występującą w logotypie oraz godle Jednostki Samorządu Województwa Pomorskiego. Żółte odcienie tego ostatniego zostały przez nas potraktowane równocześnie jako przykuwający wzrok detal wzoru.

Zainteresowany współpracą?Skontaktuj się z nami

Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Telefoniczny
Kontakt
Zamów bezpłatną wycenę
Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Telefoniczny

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do nasAdministratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest NOVEO INTERACTIVE z siedzibą w Gdańsku 80-119 ul. Asesora 22 Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce Prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności. W przypadku udzielenia zgód, o których mowa poniżej, cele te zostały określone w formułach tych zgód. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych.

* Pola wymagane
Informacje dotyczące polityki prywatności

Masz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?

Wypełnij formularz

Zostaw nam swój numer

Oddzwonimy do Ciebie w godzinach:
8:00 – 16:00