NOVEO to blisko 20 lat doświadczenia, kompetentny zespół i kompleksowa obsługa.

Nasi Klienci cenią w nas elastyczność, kompetencje i terminowość.

Przedstawiamy Klientów z wybranych branż, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować na przestrzeni ostatniego czasu.

Loader

Nasi Klienci nie mogą się mylić

Dlaczego warto wybrać NOVEO?

Pragniemy wyrazić nasze ogromne zadowolenie ze współpracy z Noveo Interactive, która realizowała dla nas wymagający projekt polegający na wdrożeniu nowej wersji strony internetowej dla Stoczni Remontowej Shipbuilding S.A.

Efektem ich pracy jest nowoczesny serwis internetowy dla naszej Stoczni, który jest doskonałą wizytówką naszych działań. Polecam Noveo Interactive jako rzetelnego i godnego partnera biznesowego.

Aleksandra Tesmer
Manager ds. promocji i reklamy

Wszystkie prace zaczynając od copywritingu, projektowania czy kodowania były zrealizowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Serwis internetowy został zoptymalizowany zgodnie z wymaganiami Google oraz naszej agencji SEO.

W pełni polecamy współpracę z NOVEO Interactive ze względu na jakość prac i terminowość ich wykonania.
Pracownicy Noveo Interactive mają właściwe kompetencje, aby realizować z nimi najśmielsze projekty biznesowe.

Agnieszka Stryjewska
National Key Account Director

Noveo Interactive wykonało dla Gdańskiego Ośrodka Sportu stronę do promocji i obsługi działalności historycznego żaglowca „Generał Zaruski”. Nie był to projekt łatwy od strony technicznej jak i wizualnej. Z czystym sumieniem wystawiam agencji najwyższą notę.

Profesjonalizm, nowoczesne rozwiązania, kreatywność, przebojowość, odwaga w stawianiu czoła problemom i ograniczeniom oraz troska o klienta. Świetna ekipa i rzadkiej urody klimat współpracy, kreowany przez p. Łukasza, to ich atuty. Czegóż chcieć więcej? POLECAM!!! :):):)

Krzysztof Dębski

Serdecznie dziękujemy za wykonanie nowej strony internetowej. Firma Noveo Interactive – Agencja Interaktywna wyróżnia się profesjonalizmem, fachową obsługą, dużym doświadczeniem i miłą współpracą. Na każdym etapie rzetelnie wspiera klientów – od wykonania projektu graficznego aż po zaprogramowanie i opublikowanie nowej strony internetowej.

Efekty przerosły nasze oczekiwania!
Warto również podkreślić bardzo dobry kontakt, indywidualne podejście do każdego klienta.

Z całego serca polecamy współpracę z firmą Noveo Interactive!

PTWM Oddział w Gdańsku

Chciałbyn niniejszym potwierdzić najwyższą jakość obsługi oraz słowność i terminowość w realizacji serwisu internetowego dla mojej galerii sztuki ToTuArt. Współpraca zarówno z właścicielem Noveo Interactive jak i jego zespołem była na bardzo dobrym, profesjonalnym poziomie.

Miło pracuje się z ludzmi, którzy szanują czas klienta i swój, i co ważne – są otwarci na rozwiązywanie niestandardowych pomysłów Klienta.  Świetny zespół, z dobrą energią – miło się pracowało przy wspólnym projekcie. Gorąco polecam !!!

Marek Duchnowski
Właściciel

Firmę NOVEO Interactive polecił mi znajomy. Konkurencyjne stawki oraz kreatywne szukanie rozwiązań to ich wyróżniki.

Dla naszego projektu powstał serwis internetowy, bez cały czas trwania projektu mogłam liczyć na profesjonalną obsługę, serdecznie polecam!

Aleksandra Żak

Realizacja Agencji Interaktywnej Noveo, obejmowała animacje banerów internetowych na potrzeby promocji naszych produktów w Internecie.

Współpracę cechowały profesjonalne podejście do wykonywanych zadań, dbałość o szczegóły i inwencja ze strony wykonawców.

Zespół agencji NOVEO Interactive wywiązał się z tego zadania sprawnie.

Cenimy sobie również sposób prowadzenia współpracy z Klientem – przyjazny,  miły i nienarzucający. Podsumowując, realizację jak i współpracę oceniam pozytywnie i polecam innym firmom.

Zenon ZIaja
Prezes Zarządu
Loader
A teraz czas na pierwszy krok

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!

Loader
Zadzwoń do nas
Wycen projekt