Pokazaliśmy jak żeglarstwo może być stylem życia!

Strona internetowa w założeniu miała być opowieścią o rejsach i życiu zespołu regatowego oraz użytecznym narzędziem do rezerwacji rejsu na konkretnym jachcie – takie wyzwanie rzucili naszej agencji twórcy Sailing Factory.

W efekcie naszej pracy powstała witryna internetowa, w której zarówno ci, którzy są zapalonymi żeglarzami jak i ci, którzy dopiero chcieliby wejść w świat przygody zza horyzontu mogą swobodnie się odnaleźć i rozpocząć nawigowanie po witrynie.

Loader

Szata graficzna

Surowa, czysta biel jest kolorem dominującym w projekcie graficznym. Pozostałe barwy, które nawiązują do logotypu Klienta, zostały użyte tylko w minimalnym stopniu. Układ został tak skomponowany by uwaga użytkownika skierowana została głównie na zdjęcia zachęcające do zagłębienia się w „żeglarską” ofertę.

Loader

Budowa serwisu internetowego

Na szczególną uwagę zasługuje system rezerwacji rejsów, poprzez który użytkownik może wybrać trasę i termin na preferowanym jachcie oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy. Ten z kolei trafia do administratora celem weryfikacji. W łatwy sposób można również uzyskać informacje dotyczące opisu destynacji – tutaj wprowadziliśmy pomocnicze ikonki charakteryzujące datę, trasę, ilość wolnych miejsc, stopień trudności oraz cenę.

Serwis internetowy posiada prezentację szkoleń dla przyszłych skiperów, a zainteresowani żeglarskimi przygodami mogą być na bieżąco ze wspomnieniami i aktualnościami z życia załogi.
Zaprojektowana strona internetowa posiada tradycyjny układ podstron, wersję angielską, a także opcję zapisania się do newslettera i wtyczkę Facebooka.

Loader

Wersja mobilna serwisu

Każda z funkcjonalności serwisu została tak wdrożona by można było z niej swobodnie korzystać także na telefonie czy tablecie. Wersja responsywna tej strony internetowej jest na pewno niezwykle ważna dla osób aktywnych, dla których żeglarstwo to styl życia.

Loader
Loader
A teraz czas na pierwszy krok

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!

Loader
Dietetyk Maja Lewandowska
Poprzednia realizacja
Impladent
Adam Ziemlewski
Następna realizacja
Zadzwoń do nas
Wycen projekt