Poszukujemy Frontend developer
/ Koder HTML i CSS

Główny zakres obowiązków

  • Cięcie grafiki z plików PSD oraz kodowanie szablonów serwisów internetowych
  • Tworzenie oraz aktualizacja stron internetowych w oparciu o system WordPress
  • Konfiguracja i optymalizacja serwisów opartych o WordPress
  • Pisanie oraz modyfikacja podstawowych skryptów w JavaScript oraz jQuery wzbogacających wygląd serwisów internetowych

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość języków HTML oraz CSS oraz standardów W3C
  • Znajomość systemu WordPress w zakresie: instanacji, konfiguracji, rozbudowy oraz wdrażania szablonów graficznych
  • Umiejętność pracy z plikami PSD oraz znajomość zasad optymalizacji grafiki na potrzeby WWW
  • Podstawowa znajomość jQuery, JavaScript
  • Znajomość technologii Responsive Web Design
  • Samodzielność, wyczucie estetyki, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wyjątkową atmosferę pracy w entuzjastycznym zespole

Nasze atuty:

  • Oferujemy stałe lub zdalne zatrudnienie
  • Stawiamy na rozwój naszych pracowników, poszerzanie umiejętności i wiedzy z zakresu tworzenia stron internetowych
  • Zapewnimy wygodne, dwumonitorowe stanowisko zapewniające wysoki komfort pracy

Chcesz spróbować – napisz do nas

CV wyślij na nasz adres rekrutacja@noveo.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

+48 508 77 86 77
Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc
Telefoniczny
Kontakt
Skontaktuj się
Mailowy
Mailowy
Pomoc
Pomoc

Jesteś zainteresowany współpracą?

Napisz do nas

Masz stronę internetową i potrzebujesz pomocy?

Wypełnij formularz

Zostaw nam swój numer

Oddzwonimy do Ciebie w godzinach:
8:00 – 16:00