Naszemu klientowi zależało na tym, by płynnie przejść z poprzedniej witryny do nowej bez utraty pozycji w Google. Ponadto strona miała być intuicyjna, nowoczesna i o optymalnym UX.

Responsywność
Architektura treści
Projekt graficzny
Adam Borkowski - strony internetowe - realizacja NOVEO Interactive
Interakcja

Ergonomia i użyteczność

Witryna, którą stworzyliśmy, opiera się na czytelnym designie, który w atrakcyjny sposób przedstawia ofertę trenera. Skupiliśmy się na aspekcie brandingu osobistego, tak aby strona sugestywnie przemawiała do odbiorców. Wykorzystaliśmy wysokiej jakości zdjęcia oraz elementy dynamiczne, które ją ożywiają.

Projektując UX witryny, chcieliśmy, by klient osiągnął jak najwyższą sprzedaż swoich produktów. Linearny układ contentu strony głównej prowadzi klienta poprzez liczne korzyści aż do ostatecznego wezwania do działania.

Interakcje
Responsywność
UX/UI Design
Responsywność
WooCommerce
UX/UI Design

Sklep internetowy – Wygodna sprzedaż kursów on-line

Podstawowym produktem Adama Borkowskiego są plany treningowe. Aby umożliwić mu ich wygodną sprzedaż, użyliśmy systemu WooCommerce. Wraz z witryną opartą na WordPressie nasz klient uzyskał dostęp do platformy zarządzanie którą jest proste i intuicyjne. Dodatkowo zintegrowaliśmy witrynę z usługą Publigo używanej przez niego do tworzenia kursów. 

Efekt

Strony internetowe w świetnej formie

Serwis, który stworzyliśmy, został doskonale odebrany przez klientów Adama Borkowskiego. Miernikiem ich zadowolenia jest miesięczna liczba odwiedzających – jest ich ponad 10 000. Oznacza to także, że udało nam się utrzymać pozycję witryny w Google, co osiągnęliśmy dzięki jej optymalizacji.

SEO

PageSpeed Insights

100%

Sprawdzone metody

PageSpeed Insights

100%

Ułatwienia dostępu

PageSpeed Insights

94%

Wydajność

PageSpeed Insights

91%

Idealna witryna dla dobrej formy

Nie zawiedliśmy oczekiwań Adama Borkowskiego — witryna doskonale spełniła pokładane w niej nadzieje, a klient był bardzo zadowolony z faktu, że wybrał Noveo jako wykonawcę projektu. Otrzymał użyteczną i doskonale zaprojektowaną stronę oraz skuteczny kanał sprzedaży kursów.

Projekt graficzny
Wordpress
UX/UI Design
Responsywność
Interakcje
Loader
A teraz czas na pierwszy krok

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!

Loader
Gdańskie Autobusy i Tramwaje
Poprzednia realizacja
Gdański Ośrodek Sportu
Następna realizacja
Zadzwoń do nas
Wycen projekt