Rozumiemy potrzeby naszych Klientów

Przedstawiamy wybrane realizacje serwisów internetowych, które stworzyliśmy na przestrzeni ostatniego czasu.

Jesteśmy jedną z najdłużej działających agencji interaktywnych w Gdańsku i Trójmieście.

Doskonale rozumiemy potrzeby biznesowe naszych klientów i wiemy jak sprawić aby strona internetowa sprzedawała w Internecie. 

Zapraszamy do zapoznania się z realizacjami naszej agencji interaktywnej oraz do kontaktu w celu przygotowania wyceny.

 • FlexiProject

  FlexiProject to nowoczesne i kompleksowe narzędzie do zarządzania projektami, które zapewnia skuteczność i efektywność realizacji celów. FlexiProject może być dostosowany do indywidualnych potrzeb każdej organizacji, zapewniając przejrzystość informacji i doskonałą kontrolę nad projektem. To elastyczne rozwiązanie, które dostarcza niezbędnych narzędzi do skutecznego zarządzania projektami o różnej skali i stopniu zaawansowania[...]

  Zobacz realizację
  Loader
  Loader
 • Wiśniewscy

  Stworzyliśmy kompleksową realizację serwisu internetowego wisniewscy.com dla naszego Klienta, który prezentuje oferty nieruchomości na rynku Trójmiejskim i Kaszub. Zintegrowaliśmy serwis z systemem Esti CRM, który pozwala na bieżące aktualizacje ofert oraz zadbaliśmy o responsywność i optymalizację strony, aby użytkownicy mogli wygodnie przeglądać oferty na różnych urządzeniach.

  Zobacz realizację
  Loader
  Loader
 • BeInsured

  BeInsured to pierwszy na polskim rynku serwis internetowy, którego celem jest dzielenie się wiedzą i kompetencjami z zakresu ubezpieczeń. Portal prowadzony jest przez wieloletnich praktyków, którzy posiadają doświadczenie legislacyjne. Wielokrotnie byli konsultantami przy podejmowaniu uchwał w zakresie ubezpieczeń przez Rząd.

  Zobacz realizację
  Loader
  Loader
 • Nowa Tepro

  Nowa Tepro to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w projektowaniu, budowie i instalacji różnorodnych maszyn i urządzeń. Z ponad 10-letnim doświadczeniem, zdobyli popularność na rynku krajowym oraz zagranicznym. Usługi firmy wyróżniają się dbałością o jakość oraz satysfakcją Klientów, dzięki stawianiu nacisku na jakość i najwyższe standardy jakościowe produktów i usług.

  Zobacz realizację
  Loader
  Loader
 • Sopocka Akademia Nauk Stosowanych

  Sopocka Akademia Nauk Stosowanych to renomowana uczelnia wyższa, która gwarantuje wysoką jakość kształcenia. Szkoła skupia się na praktycznej nauce i kompleksowym przygotowaniu studentów do przyszłej kariery zawodowej.

  Zobacz realizację
  Loader
  Loader
 • Enspirion

  Enspirion jest cenioną firmą z grupy Orlen, która specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Spółka wyróżnia się wykorzystaniem nowatorskich technologii oraz szeroką widzą ekspercką, która pozwala im rozwijać innowacyjne rozwiązania. Enspirion jest krajowym liderem wsparcia bezpieczeństwa w obszarach elektroenergetyki oraz telekomunikacji.

  Zobacz realizację
  Loader
  Loader
 • Amber Expo

  Amber Expo to największe w Trójmieście centrum wystawiennicze i konferencyjne. Klient wybrał naszą agencję do realizacji swojego projektu z uwagi na posiadane przez nasz zespół doświadczenie oraz kompetencje. Serwis internetowy stworzyliśmy zgodnie z wymaganiami, wychodząc na przeciw oczekiwaniom.

  Zobacz realizację
  Loader
  Loader
 • Elhurt EMS

  Elhurt EMS zajmuje się konstruowaniem prototypów urządzeń elektronicznych. Dysponuje własną linią produkcyjną i rocznie realizuje 150 projektów. Strony internetowe, które zrealizaowaliśmy, przekonały Klienta, że nawiązując współpracę z naszą agnecją otrzyma kompleksowo zrealizowany serwis.

  Zobacz realizację
  Loader
  Loader
 • Ortograffiti

  Ortograffiti to projekt założony przez jedną z największych firm wydawniczych OPERON. Tworzone przez NOVEO strony internetowe przedstawiają założenia projektu oraz niezbędne informację w zakresie prowadzonej działalności.

  Zobacz realizację
  Loader
  Loader
 • Silny & Salomon – Pakowanie

  Silny&Salamon to lider w kwestii pakowania i plombowania. Firma działa na rynku od ponad 30 lat. Strony internetowe oraz systemy katalogowe i produktowe, które przedstawiliśmy, przekonały Klienta, że poradzimy sobie z dużym projektem

  Zobacz realizację
  Loader
  Loader
Loader
A teraz czas na pierwszy krok

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!

Loader
Zadzwoń do nas
Wycen projekt