Założenia serwisu internetowego

Witryna jest nieszablonowa – tak jak stosowane przez MAXFORM S.C. rozwiązania, nowoczesna i szyta na miarę – jak ich wyroby.

Wyzwanie, które postawiono przed naszymi grafikami i developerami opierało się na przesłaniu: sprawić by specyficzna działalność oraz realizacje Klienta zostały przedstawione w możliwie jak najbardziej przyjaznej i zachęcającej formie, bez utraty wrażenia innowacyjności.

W warstwie UI postawiliśmy na nowoczesną formę przekazu, podkreślającą profesjonalizm i wszechstronność zastosowań rozwiązań termofromujących.

Identyfikacja wizualna

Nowatorskie podejście do przemysłu tworzyw sztucznych, które reprezentuje Klient zostało podkreślone przez nowoczesny design kreacji wizualnej., który opracowaliśmy dla marki w ramach realizacji.

Techniczny charakter warstwy graficznej osiągnęliśmy m.in. dzięki powtarzającym się liniom o stałym koncie nachylenia, naśladującym ułożenie wykorzystane w logotypie firmy.

Loader

Szata graficzna serwisu

Witryna posiada nowoczesny projekt graficzny oraz zastosowane rozwiązania które ułatwiają dostęp do podstron czy wersji językowych serwisu.

Zastosowane efekty, zostały spotęgowane wprowadzaniem paralaksy następującym na każdej podstronie. To precyzja, jest jednym z podstawowych atrybutów MAXFORM S.C., a grafika witryny internetowej ma służyć demonstracji tej cechy.
Dużą rolę w projekcie graficznym odgrywają także zdjęcia – staraliśmy się podkreślić ogromne znaczenie szczegółów dla tej branży.

 Niewątpliwym wyjściem naprzeciw użytkownikowi jest podążający formularz kontaktowy oraz wyraźnie zaakcentowanie miejsce pozostawienia numeru telefonu w celu kontaktów handlowych.

Loader

Wersja responsywna

Serwis został przygotowany również na potrzeby użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych. Bez względu na rozdzielczość, doznania płynące z użytkowania strony są takie same.

Loader
Loader
A teraz czas na pierwszy krok

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!

Loader
Grupa Eldro
Poprzednia realizacja
Urząd Gminy Wejherowo
Następna realizacja
Zadzwoń do nas
Wycen projekt