Interaktywne okno na świat

Obok wyzwania takiego jak to trudno nam było przejść obojętnie.  DOVISTA Sp. z o.o. , największy producent drewnianych drzwi i okien w Polsce zwrócił się do nas z prośbą o odświeżenie swojej strony internetowej i to tak by spowodować pozytywne, przyjazne wrażenia u potencjalnych kandydatów do pracy.

Solidny pracodawca powinien mieć serwis internetowy, który jest potwierdzeniem jego zaangażowania w rozwój, długiej historii i rzetelności w zarządzaniu zasobami ludzkimi – z takiego założenia wyszliśmy podejmując to wyzwanie.

W efekcie powstała niezwykle czytelna, nowoczesna strona, której kluczową częścią jest system rekrutacyjny wraz z grupą informacji dotyczących organizacji pracy i systemu motywacyjnego.

Loader

Projekt graficzny

Gdy widzisz ogłoszenie o pracę, to co robisz najpierw? Sprawdzasz stronę pracodawcy. A co jest takiego w serwisie potencjalnego pracodawcy, co zachęci Cię do zgłoszenia swojej kandydatury? Czytelne przedstawienie warunków zatrudnienia, bogata galeria prezentująca warunki pracy i wydarzenia firmowe oraz szybki sposób zgłoszenia swojej sylwetki zawodowej.

Stworzony przez nas projekt graficzny dla dovista.pl został skrojony na miarę efektywnej i efektownej prezentacji tego Klienta. Minimalizm w foncie i kolorach, a z drugiej strony znacząca ekspozycja zdjęć firmy – ta kreacja jest ponadczasowa i zawsze się sprawdza. Dodatkowo, w celu uzyskania wspomnianego przyjaznego wrażenia i uproszczenia prezentacji treści wprowadziliśmy wiele infografik trafnie charakteryzujących konkretne moduły.

W ciekawy sposób zaprezentowaliśmy również wieloletnią historię firmy – zastosowaliśmy tu drabinkowy schemat chronologiczny.

Loader

Realizacja serwisu internetowego

Ważnym elementem strony internetowej jest połączenie jej z systemem rekrutacyjnym erecruiter.pl. Poprzez niego dział rekrutacji Dovisty może szybko skomponować ogłoszenie, które będzie zaciągane do strony, a następnie otrzymać potrzebne informacje od kandydata. Dużym ułatwieniem w aplikowaniu jest dołączony do wszystkich podstron podążający przycisk „Aplikuj” przekierowujący do działu ofert pracy.

Nienachalne animacje są delikatną oprawą dla minimalistycznego projektu graficznego. Natomiast w pierwszoplanowym sliderze, który zajmuje cały ekran, dodaliśmy przycisk z możliwością zobaczenia filmu o Doviście. Wszystko jest klarowne i widoczne jak na dłoni!
Serwis został również zaopatrzony w angielską wersję językową oraz zintegrowany z serwisem Linkedin.

Loader

Wersja responsywna

W tym serwisie internetowym aplikować można również z telefonu i każdego innego urządzenia mobilnego. Szanse na pozyskanie jeszcze większej liczby kandydatów do pracy w Doviście zostały pomnożone dzięki wersji RWD strony.

Doznania płynące z użytkowania pozostałych zakładek serwisu na urządzeniach mobilnych są takie same jak w wersji desktopowej.

Loader
Loader
A teraz czas na pierwszy krok

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!

Loader
Vifon
Poprzednia realizacja
Grupa Eldro
Następna realizacja
Zadzwoń do nas
Wycen projekt