Easy Instant Soups

Ostatnio zwrócił się do nas z propozycją stworzenia sugestywnej w wyrazie i prostej w nawigacji strony internetowej dla swych produktów.

Serwis internetowy miał być przede wszystkim katalogiem prezentującym błyskawiczne dania i pozwalającym na ich kupno w serwisie Amazon.

Stworzyliśmy więc witrynę, której wyrazista warstwa wizualna jest odzwierciedleniem zdecydowanych smaków oferowanych produktów, a poruszanie się po niej jest tak łatwe jak przygotowanie potrawy od Vifon.

Loader

Kolor znaczy smak

Koncepcja graficzna została oparta na wyrazistych odcieniach czerwieni, czerni, pomarańczu, żółci – ten zabieg ma uwypuklić zdecydowane i ostre smaki oferowanych dań. Został on jeszcze spotęgowany przez podzielenie strony na kontrastowe strefy kolorystyczne. Użyty w layoucie font nawiązuje do stylistyki prezentowanej na opakowaniach

Loader

Założenia serwisu internetowego

Zgodnie z życzeniem Klienta, serwis internetowy jest przystępnym, czytelnym katalogiem produktów. By wyróżnić ich smaki zastosowaliśmy zmienne kolory tła w zależności od wyboru wariantu dania. Aby podkreślić wiarygodność producenta strona została wzbogacona zakładki takie jak „About”, „FAQ” czy informacje związane z biciem rekordu Guinnessa. Dodatkowo, wyposażyliśmy serwis w wyszukiwarkę produktów, formularz kontaktowy i zintegrowaliśmy go z social media.

Loader

Wersja responsywna

Przeglądanie katalogu produktów na urządzeniu mobilnym nie traci nic z funkcjonalności czy wizualnego przekazu w porównaniu do wersji desktopowej.

Loader
A teraz czas na pierwszy krok

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!

Loader
Poprzednia realizacja
DOVISTA Sp. z o.o.
Następna realizacja
Zadzwoń do nas
Wycen projekt