Loader

Spojrzenie do wnętrza

Badania, terapia, opiniowanie, szkolenia, doradztwo – to usługi, które proponuje Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Tęcza, zachowując przy tym najwyższe standardy zawodowe i etyczne. Jej grupą docelową są dzieci i młodzież.

Naszym zadaniem przy tej realizacji było odpowiednie zaprezentowanie zespołu Poradni – jako kameralnej grupy doskonałych specjalistów oraz wnętrza placówki – jego subtelnej, nieco oldschoolowej stylistyki. Postaraliśmy się by osoba, która chciałaby skorzystać z usług poradni została zachęcona już od pierwszego spojrzenia na stronę główną serwisu.

Loader

Sesja zdjęciowa
do projektu graficznego

Na potrzeby tej realizacji wykonaliśmy sesję zdjęciową pracowników i lokalu. Dzięki nim strona zyskuje na autentyczności co ma duże znaczenie dla pozyskania nowych klientów oraz celów wizerunkowych. Stylowe, ciekawie zaaranżowanie wnętrza placówki zostały pokazane na starannie dobranych kompozycyjnie fotografiach.

Mimo, że tło projektu graficznego jest białe a font klasycznie czarny, tej realizacji nie brakuje kolorów. A to za sprawą powtarzającego się livetmotivu tęczy – jej kolorowe łuki zostały wplecione w tło i zawartość merytoryczną, jednak bez strat dla czytelności strony.

Duże znaczenie layoutucie mają barwne zdjęcia, które zostały rozmieszczone w różnej wielkości kaflach. Kolorowe, tęczowe akcenty wykorzystaliśmy także by uwypuklić część informacji znajdujących się na podstronach lub przeciwnie – zblendować zdjęcia stanowiące banery.

Loader

Serwis internetowy

Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy po wejściu na stronę jest slider, który porusza się nieszablonowo, bo w pionie. W ramach slidera znajdują się aż dwa przyciski CTA, dzięki czemu można bardzo szybko przejść do zasadniczej części serwisu czyli „Zakresu usług”.

Poruszanie się po witrynie jest intuicyjnie i zarazem przyjemne dzięki lekkim animacjom i tęczowym kolorom pojawiającym się po najechaniu na kafle. Oprócz tradycyjnych danych teleadresowych w zakładce „Kontakt” dodaliśmy do strony formularz kontaktowy dostosowany do wymogów RODO oraz mapę dojazdu.

Serwis internetowy daje duże możliwości konfiguracji układu podstron np. administrator może zmieniać układ kafli tworzących mozaikę na podstronach.

Wynik google speed test w wersji desktopowej wynosi 93%, w wersji na komórki 83%.

Loader
Loader
A teraz czas na pierwszy krok

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Życie jest sztuką podejmowania decyzji.
Wybierz dobrze i zacznijmy rozmowę już dziś!

Loader
Poprzednia realizacja
Vifon
Następna realizacja
Zadzwoń do nas
Wycen projekt